Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

AVINAS. Galite įsivelti į meilės trikampio peripetijas. Tuomet laukia pavydo scenos, santykių aiškinimasis. Kita vertus, neblogai seksis, jei mokėsite prisitaikyti įvairiose situacijose. Gera diena interesų derinimui.

JAUTIS. Gali iškilti persikvalifikavimo, įsidarbinimo klausimas. Regis, užsitarnausite didesnį vadovų palankumą. Galite nusipirkti reikalingą daiktą, skirtą darbovietei ar namų ūkiui.

DVYNIAI. Ši diena nepagailės kūrybinio polėkio, tad kai kuriems pavyks savo jausmus, širdgėlą ar viltis paversti meno kūriniais. O galbūt atsiradusį energijos perteklių išliesite sportuodami, lavindami vaikus ir pan.

VĖŽYS. Emocinį polėkį galite patirti dėl santykių su asmeniu, kuriam esate neabejingi. Nusimato pagunda keisti gyvenamąją vietą ar būstą, keisti sąlygas, gerinti dizainą. Geriau būtų neskubėti ir be blaškymosi apsispręsti, ko norite jūs ir jūsų šeimos nariai.

LIŪTAS. Diena turėtų būti nebloga. Seksis sklandžiai bendrauti, demonstruoti žinias, reklamuotis, dirbti protinį darbą ir pan. Galimas viliojamas pasiūlymas, gera naujiena.

MERGELĖ. Rūpės stambūs pirkiniai, galbūt pavyks nusipirkti išsvajotą daiktą, dėl ko nors palankiai susiderėti. Galbūt jums bus suteikta naudinga paslauga. Tikėtini ir įsimintini susitikimai, ypatingos pažintys.

SVARSTYKLĖS. Nuo jūsų nuotaikos ir elgesio šiandien labai daug kas priklausys. Jūsų pasitikėjimas savimi, draugiškumas arba kaprizingumas, šiurkštumas veiks visus aplinkinius. Jie savo ruožtu reaguos atitinkamai.

SKORPIONAS. Neaiški situacija, apkalbos, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti nerimą. Atsipalaiduokite - jūsų pasąmonė gali padiktuoti genialių išeičių. Galbūt pavyks pademonstruoti meninį skonį, talentą, ypatingą įžvalgą.

ŠAULYS. Šiandien jums ypač daug reikš artimieji, draugai ir pažįstami. Tikriausiai jie stimuliuos jūsų saviraišką, ambicijas. Galite susitarti dėl tam tikro tarpininkavimo, palaikymo, atgauti seną skolą ar pan.

OŽIARAGIS. Reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Subjektyvumas trukdys harmoningai bendrauti, teisingai vertinti kitus. Jeigu norite padaryti gerą įspūdį patinkančiam žmogui, labiau domėkitės juo, o ne galvokite apie save.

VANDENIS. Nusimato neblogos permainos tose srityse, kuriose buvo didžiausi trikdžiai. Tikriausiai pavyks padaryti neblogą įspūdį įtakingam asmeniui. Galbūt atsiras galimybė vykti į užsienį.

ŽUVYS. Šiandien galite daug nuveikti ir daug laimėti, jei nesiblaškysite ir veiksite žinodami, ko norite. Palanku ieškoti rėmėjų, kreditavimo galimybių. Nedvejodami imsitės svarbių darbų, vizitų.

ELTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta