Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

AVINAS. Galite sudaryti naudingą sutartį ar gauti pajamų. Tačiau pinigai neužsibus jūsų piniginėje, nes išaugęs apetitas brangiems daiktams skatins išlaidauti. Vakare įmanomas nuostolis. Verčiau nesileiskite į avantiūras.

JAUTIS. Galima optimizmo teikianti informacija. Tačiau jūsų santykiai su kitais žmonėmis, partneriais bus prieštaringi. Regis, neadekvačiai vertinsite situaciją, kitų žmonių jausmus, norus.

DVYNIAI. Puoselėsite viltis, susijusias su nauju pajamų šaltiniu, nauja darbo vieta ar pareigybe. Jei ką tik pradėjote dirbti ar ėmėtės reformų, turbūt pasijusite kiek sudirgę. Pasirūpinkite sveikata. Nedarykite skubotų išvadų.

VĖŽYS. Šiandien galite tikėtis susitikimų, kolektyvinių renginių. Jausitės gerbiami, mylimi. Galbūt sublizgėsite talentais ar žavesiu. Vakare nuotaiką gali sudrumsti įvykis, susijęs su vaikais.

LIŪTAS. Šiandien turbūt sublizgėsite išmanymu, sugebėjimu organizuoti, vadovauti. Tačiau su namiškiais susitarti bus kur kas sunkiau. Vakare gali kilti nemalonių ginčų.

MERGELĖ. Ši diena jus nustebins šauniais kontaktais, įdomiomis pažintimis, pakvietimais. Galite susitikti žmogų, kurį kažkada pažinojote. Pasikeisite naudinga informacija. Vakare išgirsta naujiena gali jus suneraminti. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS. Gali kilti rūpesčių dėl savų ar svetimų pinigų, nuosavybės. Galbūt teks derėtis dėl skolos grąžinimo, kredito gavimo ar pan. Pasaugokite jums vertingus daiktus, dokumentus.

SKORPIONAS. Galite pasijusti tampomi į skirtingas puses. Netikėtų reikalavimų, prašymų ims kelti dalykiniai partneriai, aplinkiniai, artimieji. Būkite nuoširdūs, neveidmainiaukite, antraip galite suklaidinti kitus žmones.

ŠAULYS. Norėsis daug nuveikti ir neblogai seksis, tačiau gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Žymiai geriau seksis, jei turite užsitikrinęs įtakingo asmens paramą. Gali išryškėti žalingo įpročio, nesigydymo pasekmės.

OŽIARAGIS. Rūpės susitikimai su draugais, pasilinksminimai, nuotykiai, erotika. Iš pažįstamo žmogaus galite sužinoti jaudinamą naujieną. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas arba susižavėjimo objektas.

VANDENIS. Nors nestokosite energijos bei iniciatyvos rimtai darbuotis, bet vadovybė ir namiškiai kels griežtus reikalavimus, varžys jūsų dienotvarkę. Nepaisant to artėsite prie tikslo.

ŽUVYS. Šiandien reikės suspėti daug ką padaryti, suorganizuoti, sužinoti. Nusimato kontaktai su užsieniečiais ar šiuo metu toli esančiais giminaičiais, draugais. Vakare gauta žinia jus gali sujaudinti.

-ELTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta