Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

AVINAS. Šiandien neblogai seksis tiems, kurie turi įdomių idėjų ir yra pasirengę dėl jų pakovoti. Nusimato susitikimai su atvykusiais iš toliau ir su išsilavinusiais asmenimis. Jeigu leisitės į kelionę, nepraraskite budrumo kelyje.

JAUTIS. Šiandien turėtumėte neblogai orientuotis dalykuose, susijusiuose su finansiniais reikalais, sveikata, grožiu. Vis dėlto nepersistenkite, jei sumanysite keisti įvaizdį, laikytis dietos ar valyti organizmą.

DVYNIAI. Tikriausiai šiandien sėkmingai išsiaiškinsite meilėje ir draugystėse kilusius nesusipratimus. Gali atsirasti proga atnaujinti seną pažintį, romaną arba labiau suartėti su antrąja puse.

VĖŽYS. Galbūt nuo šiandien pradėsite sveiką gyvenseną, dietą, pradėsite mankštintis. Pravartu stropiai tvarkyti dalykinius reikalus. Pažįstamas gali pateikti įdomų pasiūlymą. Išsiaiškinkite, kiek tai realu.

LIŪTAS. Galite susidomėti neįprasta veikla, kūrybinės saviraiškos galimybe. Galbūt jums ką nors pasiūlys pažįstamas asmuo. Galima slapta meilės intriga, virtualus romanas.

MERGELĖ. Bet koks persitempimas, nervingos situacijos kenks sveikatai, todėl stenkitės suderinti pareigas ir poilsį bei malonumus. Jūsų pagalbos gali prireikti giminaičiams, tėvams arba patys kviesitės į pagalbą pastaruosius.

SVARSTYKLĖS. Galimi neblogi pasiūlymai, nusimato susitikimai su giminaičiais, bičiuliais. Daug bendraudami, visur lakstydami, nepamirškite ir būtinų pareigų, nes aplaidumas gali daug kainuoti.

SKORPIONAS. Trokšite atsipalaidavimo, dvasinio komforto, meilės. Tačiau nesusitvarkę praktinių dalykų negalėsite tikėtis harmoningos dienos. Pasistenkite veikti planingai, pagal dienotvarkę. Tokiu atveju vakaras bus malonesnis, smagesnis.

ŠAULYS. Tikriausiai šiandien pasinersite į konkrečius reikalus, darbą. Jei turite gerų sumanymų ir pakankamai drąsos, nedvejodami imkitės iniciatyvos. Jeigu ne, labiau pasitikėkite savimi ir kaupkite energiją bei žinias.

OŽIARAGIS. Šiandieną sunku bus laikytis dienotvarkės. Gali pasikeisti kai kurie planai, neįvykti susitikimai. Tačiau puikiai seksis meninė, psichologinė veikla ir visa, kam reikalinga ramybė, vienatvė, susikaupimas.

VANDENIS. Visą dieną intensyviai bendrausite. Turėtų pavykti užmegzti dalykinius ir draugystės ryšius. Kur beeitumėte ar benuvažiuotumėte, pamatysite pažįstamų veidų. Bus proga atgaivinti seną pažintį.

ŽUVYS. Gali atsirasti šiokių tokių dalykinių ar bendravimo nesklandumų. Tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas. Tačiau puikiai suprasite, ką turite daryti, kad situacija pasitaisytų.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta