Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Du policininkai važiuoja patruliuoti, vairuotojas antram sako:
- Išlįsk pro langą ir pažiūrėk, ar švyturėliai veikia.
Šis išlenda ir sako:
- Veikia... neveikia... veikia... neveikia...

Komentaras

Aš:„Siūlau rengti lenktynės nuo senųjų kapinių iki naujųjų. Kryptis priklauso nuo pasirinkimo, kur nori būti palaidotas."

Komentuoti

AVINAS. Kils optimistinių planų, tačiau netrukus gali tekti ataušti. Nusivilsite, jei per daug tikėsitės iš kitų žmonių, partnerių. Vakare pasistenkite išvengti šeiminio konflikto. Atsargiai elkitės su ugnimi, technika.

 

JAUTIS. Dirbsite ne itin galvodami apie tai, ką darote. Turbūt nerimausite dėl asmeninių reikalų, santykių ar sveikatos. Tikėtina, kad vakare gausite žinutę iš dominančio asmens arba rašysite laiškus, planuosite kelionę.

DVYNIAI. Emociškai aktyvi diena. Daug rūpesčių gali sukelti vaikai arba mylimas žmogus. Nesiimkite, ko nereikia ir ko neišmanote, nes sulauksite nekokių pasekmių. Jeigu vakare ketinate pasilinksminti, nesistebėkite, kad ištuštės piniginė.

VĖŽYS. Būsite emocionalūs ir kaprizingi. Manysite, kad tik jūs žinote, kas teisinga ir naudinga. To nesupras ir netoleruos jums artimi žmonės. Gali kilti įvairių ekscesų iki įžeidinėjimų, durų trankymo ir atsisveikinimų amžiams.

LIŪTAS. Gali pasireikšti blaškymasis nuo vieno reikalo prie kito, o tai sumažintų norimų rezultatų tikimybę bei kokybę. Dar blogiau, jei toks elgesys bus būdingas romantiškiems kontaktams. Vaikydamiesi kelis „zuikius“, galite nė vieno nepagauti.

MERGELĖ. Būsite kupini pasipelnymo planų, norėsis komforto, malonumų. Tačiau gali būti, kad sparnus kiek pakirps per plona piniginė arba dominantis asmuo neskubės jums pritarti, nors kaip tik to jūs tikėjotės.

SVARSTYKLĖS. Draugiški kontaktai ir palankumo apraiškos šiuo metu suaktyvės, bet tik tuo atveju, jei aplinkiniai jumis nenusivylė. Gali tekti aiškintis dėl duotų pažadų, kurių nesugebėjote išpildyti. Kitų žmonių poelgiai gali sukelti problemų.

SKORPIONAS. Į savo rezgamas intrigų pinkles galite įkristi patys, todėl vertėtų veikti atviromis kortomis. Tokiu būdu problemas išspręsite greičiau ir lengviau. Su meilės objektu šiandien bus nelengva suderinti jausmus bei planus.

ŠAULYS. Su draugais, partneriais gali kilti nesusipratimų dėl bendrai investuotų ar paskolintų pinigų, turto, įtakos sferų ir pan. Ieškokite kompromiso. Dar viena problema - meilės ir sekso poreikio skirtingumas.

OŽIARAGIS. Kontaktai, pokalbiai su konkurentais, oponentais bus nelengvi, tačiau naudingi. Tačiau meilės reikaluose kategoriškumas, principingumas nieko gero neatneš. Būkite lankstesni ir švelnesni. Vis dėlto būtina gerai pagalvoti prieš pažadant, įsipareigojant.

VANDENIS. Šiandien teks imtis daugiau pareigų. Galimi pokalbiai su autoritetingais asmenimis, užsieniečiais. Apie save galite išgirsti kalbų, dėl kurių pasijusite įsižeidę. Saugokitės persitempimo, venkite nervingų situacijų.

ŽUVYS. Tikriausiai būsite seksualūs, jausmingi. Tikėtina, kad ieškosite naujų galimybių pasireikšti, praturtėti. Vis dėlto šiandien venkite lengvabūdiškų seksualinių nuotykių, rizikingų avantiūrų.

Geros dienos!

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta