Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti

AVINAS. Mokėkite atleisti aplinkiniams, nebekalbėkite apie tai, ką pravartu pamiršti. Sutelkite dėmesį į profesinius reikalus, tačiau kol kas nekelkite sau didelių ir galutinių tikslų. Nereikia norėti per vieną dieną išgarsėti ar pakeisti apie save nuomonę.

JAUTIS. Būsite imlūs informacijai, nuovokūs, tad pravartu pasimokyti, pasidomėti aktualiais dalykais. Galbūt dalyvausite kokioje nors informatyvioje paskaitoje, ruošite publikaciją, užsisakysite kelionę ar į ją leisitės.

DVYNIAI. Turbūt rūpės spręsti finansines problemas. Neskubėkite išlaidauti, investuoti, vykdyti bankinių operacijų, pirkti nebūtinų daiktų. Tai būtina aptarti su suinteresuotais asmenimis, specialistais.

VĖŽYS. Pirma dienos pusė bus darbinga, produktyvi, tad imkitės veiklos, nelaukdami niekieno raginimų. Juolab, kad nieko nenuveikus, popiet pasipiltų priekaištai.

LIŪTAS. Rytas bus linksmesnis už vakarą. Tai nebūtinai reiškia, kad produktyviai leisite pirmą pusdienį. Kaip tik atidėliosite rimtesnes pareigas ir popietė taps nelengva.

MERGELĖ. Ši diena turėtų būti gana įprasta. Mieliau leisite laiką namuose, sodyboje, kaime nei kur nors viešumoje ar darbe. Laisvalaikiu derėtų pasportuoti bei daugiau dėmesio skirti savo atžaloms.

SVARSTYKLĖS. Ši diena labiau primins apie namų ūkio rūpesčius ir nesutvarkytus piniginius reikalus. Tikriausiai sėkmingai pasirūpinsite šeimos gerove, įsigysite kažką reikalingo iš buities prekių. Tačiau įtikti artimiesiems vis tiek bus nelengva.

SKORPIONAS. Ši diena turėtų būti gana įprasta, jeigu tik nesate kur nors išvykę ir neprivalote rūpintis svečiais iš užsienio. Pastaruoju atveju ramybės nesitikėkite.

ŠAULYS. Diena bus kupina piniginių, turtinių rūpesčių. Pastarieji labai veiks jūsų emocijas. Jeigu esate viską tinkamai ir laiku sutvarkę, diena bus rami, džiugins paprasti žemiški malonumai.

OŽIARAGIS. Regis, augs ambicijos. Šiandien būtų geriau, kad niekas nelįstų jums į akis. Konservatoriškos nuostatos ir nenoras lanksčiai bendrauti jauks bet kokius santykius.

VANDENIS. Neatidėliokite popietei tų reikalų ir darbų, kurie reikalauja apsukrumo, komunikabilumo, racionalumo. Veikite iš pat ryto, nes vėliau apims mieguistumas, stigs energijos.

ŽUVYS. Emociškai įtempta diena. Turėsite arba prisigalvosite darbų, pareigų ir turbūt uoliai plušėsite iš pat ryto. Taip ir darykite, nes popiet jūsų dėmesio ims pageidauti draugai, pažįstami.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta