Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti
2019-08-22

Problemos

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Skaityti daugiau...
2019-08-21

Pasiūlymas

Padargas:„Nudistų pležas galėtų būti miesto stadione.Upėje vistiek vandens nėra."

Skaityti daugiau...
2019-08-20

Scenarijus

Scenarijus:„Siūlau Tubio komiteto žmonėms organizuoti savo amfibijos sutiktuves.
Nefienė pasakys gražią kalbą su lietuvių klasikų citatomis, Blazarėnas praves paskaitą apie kardano galą ir hidraulinę movą, Ražanskas ras istorijos obalsį tarp amfibijos ir pokario rezistencijos, Pravilionis patylės, Beinorytė pristatys planą kaip iš amfibijos padaryti turizmo traukos objektą, Saprigonovaitė susirinks euriukus Tubio gimtadienio šventei, renginį ves Jonas B. Finale visi uždegs Donaldo gamybos žvakes ir pakartos vaizdo klipo filmavimą. Aprangos kodas - baltas megztukas."

Skaityti daugiau...
2019-08-19

Vėjo jėgainės

Kliero:„Jeigu vėjo elektrinės tikrai būtų tokios "žalios", kaip apie jas kalbama - būčiau už, nepaisant to, jog artimiausia nuo mūsų namų numatoma vos už 500 m. Kalba eina ne apie ramybę ir patogumą, o apie poveikį sveikatai, aplinkai, turto vertei. Visoms žmogaus gyvenimo gerovės dedamosioms. Pažeidžiami visi žmogaus gerovę ginantys įstatymai. Išskyrus - lengvuoju būdu įgyvendinama ES nurodyta programa Lietuvai padidinti gaminamos energijos iš atsinaujinančių šaltinių kiekį. Bet juk yra ir geotermija, biokuras, saulės kolektoriai ir kt. Atsakant į klausimą, kaip suderinti verso ir gyventojų interesus: savivaldos atstovų iniciatyva teikti siūlymus ministerijoms dėl normatyvų pakeitimo, o ne šią užduotį "deleguoti" vietos gyventojams (mes savo ruožtu tą atliksime, bet svertas yra kitas, kuomet poreikis keisti įstatymus eina ne iš gyventojų, bet jų teisėtų atstovų). Arba savivaldybėje priimti vietos normatyvus, kaip tai padarė Klaipėdoje. Jurbarko raj.savivaldybė suformavo 5 žmonių komitetą, kuris atlieka tarpininkavimo tarp vietos gyventojų ir verslo atstovų. O kas svarbiau - verslas ar gyventojai - atsako įstatymai!"

Skaityti daugiau...
2019-08-16

Muzika (2)

Aš uz:„Viskas kaip yra taikliai, teisingai, protestas prieš Anykščių sąstingį, nors su daina atkreipia į realybę, netyli kaip dauguma kurmiu pasislėpusiu po žeme. Darbo nerasi be pažįstamų, svogeriu kraštas..."

Skaityti daugiau...
2019-08-14

Bedarbiai

Vilius:„retas kuris gali skaityt save bedarbiu,tai tinginiai ir laukiantys pašalpų.Jie niekada nedirbę ir neįsivaizduoja kaip galima žmogui dirbt 8 val.Aplink apstu pavyzdžių,net bloga žiūrėtijei reikia dirbt viešuosius darbus,tai ligos užpuola,mokėk skųstis,gausi pažymą ir sėdėk laukdamas kada atneš pašalpą, dalins maisto produktus.Pasodina daržą, bet pamiršta, kad jį dar reikia ravėt,tada rėkia, kad nieks neužauga. Valstybė augina gal jau antrą tinginių kartą."

Skaityti daugiau...
2019-08-13

Nuomonė (1)

1 iš ažupiečių:„Tilto, kadaise Gegužės 1- osios (ilgus metus prie rusų) buvo pagrindinė akmenimis grįsta Ažupiečių transporto arterija. Jos likę ne tiek ir daug. Ir ta pati "palaidota" asfaltu. Akmeninis Brukas būtų ir istoriškai tikresnis, ir Anykščių kraštovaizdžui priimtinesnis, nei nuotraukoje matomas standartinis, tarsi visai nesvarbu kokiame didmiestyje ir kurioje šalyje esantis grindinio projektas. Sakysite, dviračiais ar vežimėliais vėžinis nebus patogu? Gal. Tačiau šalia juk nesunku suprojektuoti takelius ir jiems, paliekant autentišką gatvės struktūrą. O vaikštinėti ar automobiliams važiuoti grindinys nėra kliūtis. Kita vertus tokioje trumpoje atkarpoje greitai nepalakstysi. Puiku! Lakstyti visai ir nebūtina, natūraliai būtų ribojamas automobilių greitis.
Kartais kalbama apie paveldą ir jo paisoma. Šiuo projektu nuo jo, deja, tik tolstama. Na, nebent tokie atsakingų užsakovų norai ir požiūris."

Skaityti daugiau...
2019-08-12

Moksleivių maitinimas

Aneliūtė:„Ir kas gi rugsėjo mėnesį vaikus maitins? Gal konkursą reikėjo skelbti vasaros pradioje, o tai dar visokie skundai, teismai, tai ir žiema ateis. Kas per tvarka tame švietimo skyriuje? Vedėjos pasikeitė, o betvarkė ta pati. Ajajai kaip negražu"

Skaityti daugiau...
2019-08-09

Pasiūlymas

marija:„Daug gero galeciau pasakyti apie grazejanti musu miesta, bet viena ko pasigendu, tai stovu dviraciams pasistatyti.Manau, kad ju reikia daug.Prie kiekvienos istaigos, prekybos centro.Gerbiamieji vadovai, padekite mums, dviratininkams, isspresti si klausima.Ir suoliuku pavargusiems ne tik miesto centre reikia.Juk ne visi esame motorizuoti.Busiu dekinga, jei atsizvelgsite i mano pasiulyma."

Skaityti daugiau...
2019-08-07

Klausimas (1)

Nesuprantu:„Nesuprantu kame problema, kas priima darbus tas ir atsako, jei brokas, nemoka pinigų už broką. O gal savivaldybė vykdo projektus be sutarčių?"

Skaityti daugiau...