Ar kelia nerimą koronavirusas?

Dienos anekdotas

- Daktare, esu labai susirūpinusi, nes imu prarasti atmintį.
- Kada tai prasidėjo?
- Kas kada?

Komentaras

Svedasu Jadze:„Jeigu aplink Svėdasus meška vazojasi anais metais, tai nieko nuostabaus kad šakalus pastebėjo Anyščiuos. Dar iki rinkimų išlys visokių retenybių, norinčių lengvai grobį pasičiupt. Būkit blaivūs ir darykites aplinkui, kad už minkštos vietos kas neinsikibtų."

Komentuoti
2020-02-14

Komentaras

Svedasu Jadze:„Jeigu aplink Svėdasus meška vazojasi anais metais, tai nieko nuostabaus kad šakalus pastebėjo Anyščiuos. Dar iki rinkimų išlys visokių retenybių, norinčių lengvai grobį pasičiupt. Būkit blaivūs ir darykites aplinkui, kad už minkštos vietos kas neinsikibtų."

Skaityti daugiau...
2020-02-13

Komentaras

jo:„tegul sutvarko tramplyna per siauruko pervaza Biliuno gatvej,matosi neuzteks sugebejimo jiem ten,sunkiai jiems ten sekasi,gat tegul projekta uzsako,patys nesugebes."

Skaityti daugiau...
2020-02-12

Komentaras

Jadze iš Svedasu:„Negi Svedasys niekas iš valdžios neatvažiuos? Kai Tūbis buva valdžioj, tai dažnai atvažiuodava. A gal Svedasai jau nebeturi gimnazijas, gal čia tik pradine mokykla likus, kai taip mažėja makiniu."

Skaityti daugiau...
2020-02-11

Patarimai (2)

Patarimai seimo nariams nemokamai:„Pirmas žingsnis - taryba turi sukurti taisyklės , neleidžiančias nei prašyti išmaldos, nei duoti prašantiems. Nes turistinio sezono metu vaizdelis turbūt nekoks susidaro miesto svečiams . Kaip tai padaryti , galite pasikonsultuoti su vilniaus savivaldybe , ten jau prie zuoko ši tvarka buvo priimta . Tada ir policija turės galių juos išvaikyti . Toliau antras žingsnis , sukurti sistemą , kaip tiems žmonėms dalinti maistą . Negėda ir pasinaudoti kad ir šiaurės korėjos pavyzdžiu - dalinti maisto talonus už atliktą visuomenei naudingą darbą . Kurie nenori , tingi dirbt , iškeis talonus į alkoholį - jų problemos , liks nevalgę . Pavyzdžių daug ir būdų su šitais dalykais kovoti daug , tik trūksta noro ."

Skaityti daugiau...
2020-02-10

Nuomonė

X - man:„Žuvis linkus ieškoti kur giliau, žmogus - pigiau. Aukštos cigarečių kainos, skatina prekybą kontrabandiniais rūkalais, tuo labiau žinant mūsų algų dydžius. Tikėtina, kad už kontrabandinių cigarečių laikymą, kada užtenka vieno pakelio su keliomis tabako lazdelėmis jame, pagal Administracinės teisės pažeidimo kodeksą, galima "užsidirbti" iki aštuoniasdešimties eurų baudą, kažkiek atbaido nuo noro rūkyti nelegalią produkciją, bet kiek tam įtakos turi bendrai paėmus, tai kažin, jau kažin? Jau pats žodis kontrabanda pasako, kad su ja kovoti turi ne tiek mažų miestų policija, kiek reikia skelbti "ablavą" visos valstybės mastu ir dėmesį sukoncentruoti ne tiek į taškus, kiek per sieną gabenančius nelegalią produkciją. Šioje vietoje itin turėtų padirbėti kriminalinė žvalgyba, vystoma operatyvinė veikla."

Skaityti daugiau...
2020-02-06

Komentaras (1)

pašalpinis:„o ką pašalpas gaunantys tai jau ne žmonės? Nesityčiok, nes nežinai ką pačiam likimas gali iškrėsti... džiaugtis reikia , kad valdžia atsisūko ir į paprastus žmones."

Skaityti daugiau...
2020-02-05

Nuomonė

Kaimietis:„Matot kokie mes tamsuoliai ir nežinome kad gyvenimas gerėja, tiesiog dėl padiėjusių minimakių atlyginimų ir pencijų galime sau leisti per poilsio valandėlę į Vilnių kavos išgerti nuvažiuoti. Tik nepamirškime įsidėti dar negauto atkyginimo, kad už automobilio pastatymą susimokėti galėtume. Ne visi gi gali Seimo nario privilegija ir lėšomis dėl pieštukų ir kavos išlaidų naudotis iš mokesčių mokėtojų sumokamo biudžeto."

Skaityti daugiau...
2020-02-04

Komentaras

Paliūse iš Penionių:„a par mum kolūkyje, kai pirminikas su dešrų sakvajžu išvažiuoja už Letuvas rubiažiaus, viskam vadovauja paskirtas vyriausias vetrenorius - nu pirmininko pavaduotjas. Ale girdžiu žmonės šneka dabartinis mūsų rajono pirmininkas irgi išvažiavo su sūriais ir bankūkinų pasiėmė gastinčiui. Vat, pagal senovei pirmininkui nesant , kontoroje dėl ligos, atostogų metu ar esant darbo kamandiruotej užurubežiaus jį pavaduoja tas kur per posedžius sėdi iš dešinės. Girdžiu naujovės dabar -pavaduoja tas kur žiūri kairėn, tai va kaip pirmininkas komandiruotėn, tai anas visiškai nusuko kairėn ir atostogas pasiskelbė. Vaje- vaje, negi vyriausias patarėjas nesužiūrėjo šitų jaunų berniokų, kad vienas dešinėn, kitas kairėn, a namie vėjai nauji pūčia."

Skaityti daugiau...
2020-02-03

Problema

Kaimo Jurgis:„Ar neperdaug dėmesio skiriama vilkams, net ir laikraščiuose diskusijos keliamos. Atsiranda vilkų saugotojų draugijos ir pan. O koėl niekas nekalba apie palkaidus, neprižiūrimus šunis? Daugelyje kaimų laksto palaidi veršio didumo šunys, gąsdina vaikus, paštininkus. Tokie šunys sulaukėja, darosi panašūs į vilkus ir pskui skerdžia ūkininkų avis. Reikia ne apiew vilkus diskutuoti, o apie palaidus šunis. Kiekvienas kaimietis, semiūnaitis, bendruomenės vadovas žino tokius apsileidėlius, tiktai bijo juos sudrausminti. Užtai ir bujoja valkataujantys šunys."

Skaityti daugiau...
2020-01-24

Nuomonė

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Skaityti daugiau...