Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)
2019-07-08

Darbai

M.Fergizienė:„J.Biliūno 18 daugiabučio stogą už 25000 Lt. dengė “ Anrestas” .Sutartį dėl darbo sudarė Anykščių komunalinis ūkis. Sutaryje parašė, kad brokui ištaisyti bus samdoma kita organizacija. Darbą atliko per savaitę, bet labai prastai. Tarp uždėtų lietlovių liko tarpai, pro juos ir dabar laša vanduo. “ Anykštai” patalkinus , brokas dalinai buvo taisomas , tarpai buvo uždažomi dažais. Dabartinių metu reikės vėl keisti lietlovius ir lietaus nutekėjimo vamzdžius.
Komunalinio ūkio žiopliai, sudarę sutartį , dirba iki šiol."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nusibodo pranašystės ir kliedesiai

  Nuoroda

  Ji sakė, kad Tubys bus meras iš vieno turo. Kažkas blogai su temperatūros režimu, ne tik rūsyje.

  Prieš 10 mėnesių
 • ai ai

  Nuoroda

  maziau sios moteriskes sapnu klausykis tai ir busi ramus. ar per paskutinius bent jau 5 metus pastebejai kas jai gerai? viskas blogai ir blogai, nors kitiems to namo gyventojams viskas gerai. tai kur cia suo pakastas? .... turbut smegenyneje....

  Prieš 10 mėnesių
 • Bliam

  Nuoroda

  Nu va kaip faina! Ilgam darbo turės. Su perspektyva dirba. O sako, kad Anykščiuose visu 150 sumažėjo darbo vietų...

  Prieš 11 mėnesių