Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)
2019-07-08

Darbai

M.Fergizienė:„J.Biliūno 18 daugiabučio stogą už 25000 Lt. dengė “ Anrestas” .Sutartį dėl darbo sudarė Anykščių komunalinis ūkis. Sutaryje parašė, kad brokui ištaisyti bus samdoma kita organizacija. Darbą atliko per savaitę, bet labai prastai. Tarp uždėtų lietlovių liko tarpai, pro juos ir dabar laša vanduo. “ Anykštai” patalkinus , brokas dalinai buvo taisomas , tarpai buvo uždažomi dažais. Dabartinių metu reikės vėl keisti lietlovius ir lietaus nutekėjimo vamzdžius.
Komunalinio ūkio žiopliai, sudarę sutartį , dirba iki šiol."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nusibodo pranašystės ir kliedesiai

  Nuoroda

  Ji sakė, kad Tubys bus meras iš vieno turo. Kažkas blogai su temperatūros režimu, ne tik rūsyje.

  Prieš 3 mėnesių
 • ai ai

  Nuoroda

  maziau sios moteriskes sapnu klausykis tai ir busi ramus. ar per paskutinius bent jau 5 metus pastebejai kas jai gerai? viskas blogai ir blogai, nors kitiems to namo gyventojams viskas gerai. tai kur cia suo pakastas? .... turbut smegenyneje....

  Prieš 3 mėnesių
 • Bliam

  Nuoroda

  Nu va kaip faina! Ilgam darbo turės. Su perspektyva dirba. O sako, kad Anykščiuose visu 150 sumažėjo darbo vietų...

  Prieš 3 mėnesių