Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)
2019-07-10

Klausimai

Kodėl?:„Kodėl Tilto gatvė?Ar ji reprezentacinė?Kodėl nesiimama tvarkyti tų erdvių,kurios pirmiausia gadina miestelio vaizdą tai:autobusų stoties "aikštė",kuri po pietų tampa tuščia,bet vaizdelis jos nekoks...Kodėl RIMTAI neplanuojamas miestelio centro"apvalymas"nuo didelių krovininių mašinų,kurios "pilia"per centrą ar tai būtų ruduo,ar vasara-dulkių ,purvo purslai tyška...Kodėl neplanuojamas taip reikalingas apvažiavimas,vietoj kažkokios smulkios gatvių "kosmetikos"?"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ??

  Nuoroda

  Turbūt todėl, kad nežinai, kas planuojama. Kiek žinau jau prieš kokius 10 metų savivaldybė projektavo apvažiavimą, dabar vyksta Vienuolio paminklo aplinkos projektavimas. Viskas vyksta, bet ne taip greitai darosi

  Prieš 3 mėnesių
 • pasiūlymas

  Nuoroda

  Visų pirma centre šaligatvius pakeiskit, pasižiūrėkit kaip atrodo A. Vienuolio paminklo laiptai, parke takai . Pabuskit ir pradėkit dirbti. Sėkmės.

  Prieš 3 mėnesių