Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Skambina draugas draugui ir sako:
- Klausyk, mes vakar degtinę gėrėm?
- Gėrėm.
- O alų gėrėm?
- Gėrėm.
- O raketinį kurą gėrėm?
- Na, gėrėm.
- Tu šiandien tualete buvai?
- Ne, nebuvau.
- Neik, Jonai, aš iš Japonijos skambinu...

Komentaras

kaimynas:„Kalbant apie maisto produktų kokybę, reikia pasakyti kad didžiausias kontrolierius- tai pirkėjas. Vertinant, kad mažose parduotuvėse dėl įvairių priežasčių pirkėjų skaičius labai nedidelis, būtų per didelė prabanga tyčia siūlyti iš galiojimo laiko ar kitokias nekokybiškas prekes. Kiek man žinoma, klaidų pasitaiko visur- didelėse parduotuvėse netgi daug dažniau, negu mažose."

Komentuoti
2019-10-01

Pasiūlymas

Juozas:„Laikas savivaldybėje steigti Užsienio reikalų skyrių. Jis organizuotų savivaldybės delegacijoms keliones į užsienio šalis, ruoštų merui kalbas, rengtų bendradarbiavimo, geros kaimynystės ir giminystės sutartis, organizuotų svečių priėmimus Anykščiuose. Skyriaus vedėjas būtų pavaldus merui ir atskaitingas Užsienio reikalų ministerijai"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Teisingai

  Nuoroda

  Kas stebes Kinijoje koplystulpio statyma? O dabar dydysis stebėtojas ieško teisybės Vilniuje o būtu paskirtas nepaprastoju ir įgaliotu nepaprastiems stebėjimams nuo savivaldybės ir turėtu sav. diplomatini rangą. Reikia atstovybės nuo Anykščių savivaldybės, nors konservatoriai prieš Kinija dydisis alboristas iš Trauoio manau nebus prieš.

  Prieš 3 savaičių
 • LADY GAGA

  Nuoroda

  Na ne visų Juozų mąstymas pastoviai nupušęs. Pasitaiko ir pragiedrulių. Valio! :)

  Prieš 3 savaičių
 • Angelė

  atsakymas į: LADY GAGA Nuoroda

  ne visi merai išvaromi nebaigę kadencijos, o tik nupušę...

  Prieš 3 savaičių