Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti
2019-10-04

Nuomonė

Dekoracija:„Kultūros taryba ir savivaldybės administracija turėtų veikti nešališkai ir skelbti konkursą dėl miesto papuošimo Kalėdų šventėms. Profesinalai dizainiariai ir šventinių renginių organizatoruai galėtų pateikti pasiūlymus, kuriuos ir turėtų apsvarstyti patariančioji organizacija - kultūros taryba.
Tačiau tai tikriausiai Anykščių savivaldybėje neįmanomas procesas, nes bus sugriauta sava pinigų įsisavinimo ir pasidalinimo sistema. Pvz. už eglutės papuošimą virš vandens įkainį įsivertinant iš dangaus arba padauginant iš vandens tekėjimo greičio...."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuomonei

  Nuoroda

  Kiek reikės pakloti pinigų už profesionalų siūlymus?

  Prieš 7 mėnesių
 • Aišku

  atsakymas į: Nuomonei Nuoroda

  Kai neturi mąstymo įgūdžių tai visokias tuštubes rašai.
  Viešųjų pirkimų organizatorius gal kaip tik užsidirbti imdamas iš konkurso dalyvių mokestį už pirkimo medžiagos konkursui pateikimą, o pasiūlymų paruošmo kaštai konkurso dalyviams niekada neatlyginami.
  Gaila, kad smegenėlės išplautos valdžiažmogių išversta politika į veiksmus dėl savo kišenių papildymo.

  Prieš 7 mėnesių