Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Skambina draugas draugui ir sako:
- Klausyk, mes vakar degtinę gėrėm?
- Gėrėm.
- O alų gėrėm?
- Gėrėm.
- O raketinį kurą gėrėm?
- Na, gėrėm.
- Tu šiandien tualete buvai?
- Ne, nebuvau.
- Neik, Jonai, aš iš Japonijos skambinu...

Komentaras

kaimynas:„Kalbant apie maisto produktų kokybę, reikia pasakyti kad didžiausias kontrolierius- tai pirkėjas. Vertinant, kad mažose parduotuvėse dėl įvairių priežasčių pirkėjų skaičius labai nedidelis, būtų per didelė prabanga tyčia siūlyti iš galiojimo laiko ar kitokias nekokybiškas prekes. Kiek man žinoma, klaidų pasitaiko visur- didelėse parduotuvėse netgi daug dažniau, negu mažose."

Komentuoti
2019-10-04

Nuomonė

Dekoracija:„Kultūros taryba ir savivaldybės administracija turėtų veikti nešališkai ir skelbti konkursą dėl miesto papuošimo Kalėdų šventėms. Profesinalai dizainiariai ir šventinių renginių organizatoruai galėtų pateikti pasiūlymus, kuriuos ir turėtų apsvarstyti patariančioji organizacija - kultūros taryba.
Tačiau tai tikriausiai Anykščių savivaldybėje neįmanomas procesas, nes bus sugriauta sava pinigų įsisavinimo ir pasidalinimo sistema. Pvz. už eglutės papuošimą virš vandens įkainį įsivertinant iš dangaus arba padauginant iš vandens tekėjimo greičio...."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nuomonei

  Nuoroda

  Kiek reikės pakloti pinigų už profesionalų siūlymus?

  Prieš 2 savaičių
 • Aišku

  atsakymas į: Nuomonei Nuoroda

  Kai neturi mąstymo įgūdžių tai visokias tuštubes rašai.
  Viešųjų pirkimų organizatorius gal kaip tik užsidirbti imdamas iš konkurso dalyvių mokestį už pirkimo medžiagos konkursui pateikimą, o pasiūlymų paruošmo kaštai konkurso dalyviams niekada neatlyginami.
  Gaila, kad smegenėlės išplautos valdžiažmogių išversta politika į veiksmus dėl savo kišenių papildymo.

  Prieš 2 savaičių