Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Skelbimas: „Ieškau vaikinų. Amžius - nuo 18 iki 23 metų. Be vaikų. Kūno sudėjimas - nedistrofinis. Ūgis, plaukų ir akių spalva, zodiako ženklas ir šeiminė padėtis nesvarbūs.
Krašto apsaugos šauktinių atrankos komisija.”

Komentaras

Darius:„Kaip miestas tai grazus jaukus......kaip tvarkosi baisu nuo atvaziavimo i anykscius kaloneleja uzpuola pirk pavalgyti duok cigareciu bomzai....i norfa jau ramei nepraisi....as galiu tik ilsetis tuoliau nuo miesto...bet zmoniu depresija smarkei jauciasi"

Skaityti komentarus (4)
2019-12-16

Nuomonė

Taigi:„Metai įsiminė savivaldybės darbuotojų vidutinių mėnesinių darbo užmokesčių augimais: štai mero užmokesti išaugo nuo 2886 eurų iki 3892 eurų, administracijos direktoriaus nuo 2070 eurų iki 2922 eurų, jo pavaduotojo nuo 1568 eurų iki 2499 eurų. Taip pat įsiminė savivaldybės darbuotojų kelionėmis. Štai iš naujausių ekskursijų- tai savivaldybės administracijos direktorės Ligitos Kuliešaitės kelionė į Norvegiją: paklausys koncerto, apsilankys bare, kuriame pažais, susitiks su Norvegijos lietuvių bendruomenėmis ir aptars tolimesnės jų raidos kryptis ir perspektyvas, matyt, rengiasi emigruoti į Norvegiją. Tikiuosi, kad šią pramoginę kelionę, kuri Anykščių savivaldybei jokios naudos neatneša, pati apmoka, o ne Anykščių mokesčių mokėtojai."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Kaip sujudo Anykščių savivaldybės biudžeto švaistytojų žiurkynas :)

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  O kas pačiam trukdo tapti meru ar direktoriumi ir gauti gerą algą? Juolab, esant tokiam aiškiaregiui ir žinant ką veiks delegacija Norvegijoje. O šiaip tai čia tipiškas buko, pavydaus pusdebilio komentaras.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Nesąažiningi konkursai trukdo

  Prieš mėnesį
 • Jūs klystate,

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  pusdebiliai yra kažkiek gydomi, kažkiek prognozuojami, o čia - visiškas durnius.

  Prieš mėnesį