Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

- Močiute, kur arbata? Negaliu rasti.
- Kokia tu nevykėlė. Vaistinėlėje, kakavos dėžutėje su užrašu „Druska“.

Komentaras

Mary:„Manau niekur nepabėgsime nuo koronos, vistiek reiks persirkti beveik visiem. Stebėkite statistiką kituose šalyse: nors ir išsivysčiusios bet vistiek liga neaplenkia, net ir JAV. Tik rizikos žmonėms reikia pasisaugoti ir juos saugoti su jais nebendrauti, kad neužneštume."

Komentuoti
2020-02-03

Problema

Kaimo Jurgis:„Ar neperdaug dėmesio skiriama vilkams, net ir laikraščiuose diskusijos keliamos. Atsiranda vilkų saugotojų draugijos ir pan. O koėl niekas nekalba apie palkaidus, neprižiūrimus šunis? Daugelyje kaimų laksto palaidi veršio didumo šunys, gąsdina vaikus, paštininkus. Tokie šunys sulaukėja, darosi panašūs į vilkus ir pskui skerdžia ūkininkų avis. Reikia ne apiew vilkus diskutuoti, o apie palaidus šunis. Kiekvienas kaimietis, semiūnaitis, bendruomenės vadovas žino tokius apsileidėlius, tiktai bijo juos sudrausminti. Užtai ir bujoja valkataujantys šunys."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta