Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

- Močiute, kur arbata? Negaliu rasti.
- Kokia tu nevykėlė. Vaistinėlėje, kakavos dėžutėje su užrašu „Druska“.

Komentaras

Mary:„Manau niekur nepabėgsime nuo koronos, vistiek reiks persirkti beveik visiem. Stebėkite statistiką kituose šalyse: nors ir išsivysčiusios bet vistiek liga neaplenkia, net ir JAV. Tik rizikos žmonėms reikia pasisaugoti ir juos saugoti su jais nebendrauti, kad neužneštume."

Komentuoti
2020-02-04

Komentaras

Paliūse iš Penionių:„a par mum kolūkyje, kai pirminikas su dešrų sakvajžu išvažiuoja už Letuvas rubiažiaus, viskam vadovauja paskirtas vyriausias vetrenorius - nu pirmininko pavaduotjas. Ale girdžiu žmonės šneka dabartinis mūsų rajono pirmininkas irgi išvažiavo su sūriais ir bankūkinų pasiėmė gastinčiui. Vat, pagal senovei pirmininkui nesant , kontoroje dėl ligos, atostogų metu ar esant darbo kamandiruotej užurubežiaus jį pavaduoja tas kur per posedžius sėdi iš dešinės. Girdžiu naujovės dabar -pavaduoja tas kur žiūri kairėn, tai va kaip pirmininkas komandiruotėn, tai anas visiškai nusuko kairėn ir atostogas pasiskelbė. Vaje- vaje, negi vyriausias patarėjas nesužiūrėjo šitų jaunų berniokų, kad vienas dešinėn, kitas kairėn, a namie vėjai nauji pūčia."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta