Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (3)
2020-02-06

Komentaras

pašalpinis:„o ką pašalpas gaunantys tai jau ne žmonės? Nesityčiok, nes nežinai ką pačiam likimas gali iškrėsti... džiaugtis reikia , kad valdžia atsisūko ir į paprastus žmones."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Nieko ta valdžia neatsisuko, o tik eilinį kartą nusuko nuo paprasto žmogaus - asmeninė mano istorija: dirbau dviejose darbovietėse, oficialiai į rankas daugiau nei 2500 euriukų (Lietuvoje, jau sumokėjus valstybei mokesčius), o kai teko biuletenį pasiimti, tai už vieną dieną man valstybė mokėjo 59,19 euriuko už vieną sirgtą darbo dieną... Teisūs buvo darbdaviai, kai sakė kad iš valstybės špygą, o ne pagalbą ligos atveju gausi...

    Prieš 5 mėnesių