Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (3)
2020-02-11

Patarimai

Patarimai seimo nariams nemokamai:„Pirmas žingsnis - taryba turi sukurti taisyklės , neleidžiančias nei prašyti išmaldos, nei duoti prašantiems. Nes turistinio sezono metu vaizdelis turbūt nekoks susidaro miesto svečiams . Kaip tai padaryti , galite pasikonsultuoti su vilniaus savivaldybe , ten jau prie zuoko ši tvarka buvo priimta . Tada ir policija turės galių juos išvaikyti . Toliau antras žingsnis , sukurti sistemą , kaip tiems žmonėms dalinti maistą . Negėda ir pasinaudoti kad ir šiaurės korėjos pavyzdžiu - dalinti maisto talonus už atliktą visuomenei naudingą darbą . Kurie nenori , tingi dirbt , iškeis talonus į alkoholį - jų problemos , liks nevalgę . Pavyzdžių daug ir būdų su šitais dalykais kovoti daug , tik trūksta noro ."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Zosė

  Nuoroda

  Reikia keisti situaciją, o ne pasekmes. Valdžia turi parodyti pastangas, kad vergėtų neliktų, o ne galvoti, kur juos padėti. Man nepatinka barzdoti vyrai, tai negi turiu kreiptis į policiją, kad juos uždarytų...

  Prieš 5 mėnesių
 • X - man

  Nuoroda

  Geras pasiūlymas, belieka priimti sprendimą. Tiesa dėl Šiaurės Korėjos, gal vis dėl iš jos pavyzdžių nereiktų semtis. Yra tekę asmeniškai bendrauti su žmogumi, kuris dar anais Tarybų sąjungos laikais, praleido kurį laiką darbinėje komandiruotėje šioje Rytų valstybėje, tai įspūdžiai itin slogūs. O dėl draudimo elgetauti taip, toks sprendimas reikalingas. Kaip šiandien pamenu, kaip Vilnius smarkiai pakeitė įvaizdį uždraudus prašyti išmaldos stoviniuojant Sostinės cente.. Tiesa, problema nebuvo iki galo nebuvo išspręsta. Asocialūs asmenys pakeitė taktiką, jie tapo mobilūs ir vasaros metu atakuodavo lauko kavinių klientus. Kai ne kurie valkatos, na kitaip jų šiuo atveju nepavadinsi, žmonėms atsisakiusiems duoti pinigų, - prispjaudavo į maistą.

  Prieš 5 mėnesių