Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Iš direktoriaus kabineto darbininkai išneša didelę sofą... Sekretorė tuoj puola aiškintis su direktoriumi:
- Jūs ką? Mane atleidžiate?

Komentaras

Nuomonė:„Suprantama, kad nevalia skelbti žmonių pavardžių. Tai svarbu dėl duomenų apsaugos. Tačiau, jei dėl tos pačios duomenų apsaugos, nežinodami pavardžių kaimynai užsikrės nuo kaimyno, o ypač senyvo amžiaus žmonės, kuriems gali viskas baigtis mirtimi. Jei nors koks komentatorius žino, kas tie, kurie nesilaiko karantino arba kitaip nedrausmingi šiuo Lietuvai ir visam pasauliui sunkiu metu, bent aprašykite kiek įmanoma tiksliau tą pilietį, kuris gali nužudyti kitą. Čia pilietiškumas, čia jau viešas interesas, čia jau konstitucija."

Skaityti komentarus (1)
2020-02-11

Patarimai

Patarimai seimo nariams nemokamai:„Pirmas žingsnis - taryba turi sukurti taisyklės , neleidžiančias nei prašyti išmaldos, nei duoti prašantiems. Nes turistinio sezono metu vaizdelis turbūt nekoks susidaro miesto svečiams . Kaip tai padaryti , galite pasikonsultuoti su vilniaus savivaldybe , ten jau prie zuoko ši tvarka buvo priimta . Tada ir policija turės galių juos išvaikyti . Toliau antras žingsnis , sukurti sistemą , kaip tiems žmonėms dalinti maistą . Negėda ir pasinaudoti kad ir šiaurės korėjos pavyzdžiu - dalinti maisto talonus už atliktą visuomenei naudingą darbą . Kurie nenori , tingi dirbt , iškeis talonus į alkoholį - jų problemos , liks nevalgę . Pavyzdžių daug ir būdų su šitais dalykais kovoti daug , tik trūksta noro ."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Zosė

  Nuoroda

  Reikia keisti situaciją, o ne pasekmes. Valdžia turi parodyti pastangas, kad vergėtų neliktų, o ne galvoti, kur juos padėti. Man nepatinka barzdoti vyrai, tai negi turiu kreiptis į policiją, kad juos uždarytų...

  Prieš mėnesį
 • X - man

  Nuoroda

  Geras pasiūlymas, belieka priimti sprendimą. Tiesa dėl Šiaurės Korėjos, gal vis dėl iš jos pavyzdžių nereiktų semtis. Yra tekę asmeniškai bendrauti su žmogumi, kuris dar anais Tarybų sąjungos laikais, praleido kurį laiką darbinėje komandiruotėje šioje Rytų valstybėje, tai įspūdžiai itin slogūs. O dėl draudimo elgetauti taip, toks sprendimas reikalingas. Kaip šiandien pamenu, kaip Vilnius smarkiai pakeitė įvaizdį uždraudus prašyti išmaldos stoviniuojant Sostinės cente.. Tiesa, problema nebuvo iki galo nebuvo išspręsta. Asocialūs asmenys pakeitė taktiką, jie tapo mobilūs ir vasaros metu atakuodavo lauko kavinių klientus. Kai ne kurie valkatos, na kitaip jų šiuo atveju nepavadinsi, žmonėms atsisakiusiems duoti pinigų, - prispjaudavo į maistą.

  Prieš mėnesį