Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Uzbekijos mokslininkai jau tris savaites bando sukurti vakciną nuo koronaviruso, bet rezultate jiems vis išeina plovas...

Komentaras

Simonas Gudelis:„Neskubėkim, rinkimai artėja. Tuoj į Anykščius žvelgs besišypsantys, aukštos raiškos, kandidatų veidai ir plūstels rinkiminės lėšos TVC iždan. Po to galėsim išjungti monitorių iki sekančių rinkimų arba naudoti Baltą Kanalą aikštei apsišviesti."

Komentuoti
2020-02-18

Komentaras

Kristina de'Fogel iš Paryžiaus:„Dažnai grįžtu iš Prancūzijos į gimtinę Keblonyse. Kelias nuo UAB Anykščių vandenys iki Keblonių tiesiog "nuostabios" būklės !
Dieve, Dieve - sarmata draugus net atsivežti iš Prancūzijos paviešėti ....Močiutė pasakodavo, kad po karo, Tarybiniais laikais šis kelias šimtus kartų geresnės būklės buvo.....
Liūdna, kai toks miestas dar neturi tikro šeimininko !"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kelininkas

  Nuoroda

  Tas kelias ne savivaldybės, reikia Narkievičių kaltinti

  Prieš 3 mėnesių
 • Nebesvaikit

  Nuoroda

  Skvernelio keliukui pinigų vos užtenka,o jūs apie Keblonis svaičiojat.

  Prieš 3 mėnesių
 • Kristute

  Nuoroda

  kai nors kiek pasimokysi ir pradėsi suprasti, kad miesto ir rajono šeimininkai visiškai neturi jokios valios tvarkyti valstybinius kelius, kurie tiesiogiai priklauso valstybei ir VYRIAUSYBĖS SUSISIEKIMO MINISTERIJOS valdomai KELIŲ DIREKCIJAI.
  Va kad kaltos visokios Keblonių močiutės, kurios Naisių vasaros propogandų prisižiūrėję prieš Panoramą, prirenka į seimą gandrų, o jie su šlektom politiką kelių direkcijos ir vykdo. Taip ir asfaltuojasi skubos tvarka švarkelio keliukai ar viso lenkiško Vilniaus regiono priemiesčiai.

  Prieš 3 mėnesių
 • Tarybinis žmogus

  Nuoroda

  Neklausyk tos močiūtės, ji nusikalba

  Prieš 3 mėnesių
 • Užuojauta

  Nuoroda

  Poniai iš Paryžiaus.

  Prieš 3 mėnesių
 • Aukštaitis

  Nuoroda

  Keliams tvarkyt reikia pinigų. Lietuvoje mažėja gyventojų, o kelių nemažėja. Todėl bus sunkiau išlaikyt esamą kelių būklę, matyt, trūkstant pinigų, retai apgyvendintose vietose keliai rečiau remontuojami.

  Prieš 3 mėnesių
 • žemietis

  Nuoroda

  Buvau Paryžiuje - Dieve, Dieve ... Keblonyse šimtą kartų švariau, nei Paryžiuje... Liūdna, kad ponia Kristina nesilanko Paryžiuje... :)

  Prieš 3 mėnesių