Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Keleivis sako taksistui:
- Prašau, greičiau į oro uostą. Aš privalau spėti į 8 val. išskrendantį lėktuvą.
- Tai neįmanoma, jis visada pakyla punktualiai.
- Šiandien įmanoma, aš esu jo pilotas.

Komentaras

Ramybės rajonas:„Padarykite stovėjimo aikšteles prie daugiabučių taip,kad būtų galima jomis naudotis tik tame name gyvenantiems.Parvyksti iš darbo o aikštelė prie namo jau pristatyta iš visų aplinkinių namų.Kaip būtų galima tai sutvarkyti?"

Skaityti komentarus (2)
2020-03-30

Komentaras

Ada:„Įdomu,kokius klausimus spręs Rajono taryba?Ar mes būsime informuoti - miestelėnai ir rajono gyventojai.? Žinot,gerbiamieji valdininkai - labai trūksta bendravimo .Tik karantino reikalavimai,taisyklės ir 2ar 3 trumpi video ...Pavyzdžiui,kaip pastoviai teikiama informacija Alytaus,Klaipėdos ir kitų miestų.Tiesiog dalinasi ne tik faktais ar esama situacija,bet ir jaučiamas tikras rūpestis ,paprastos emocijos,suprantamos kiekvienam eiliniam.Mūsų meras irgi turi FB paskyrą,...DEJA,- ten dalijasi apie vis naujai pražystančias gėles Traupyje...Jokių diskusijų apie esamą situaciją ...Pagaliau didžioji dauguma išgyvena nerimą ir įtampą- dabar jau privalu nešioti apsaugines kaukes..Jų nėra nei vienoje vaistinėje..O štai Molėtų savivaldybė nutarė aprūpinti visus gyventojus kaukėmis...Linkiu daugiau atvirumo ir nuoširdaus kalbėjimo iš valdžios pusės..Na nesijaučiame mes saugūs..kyla visokių abejonių vien todėl,kad nėra susikalbėjimo ir tikro rūpesčio..."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Virgis

  Nuoroda

  Pažiūrėkime, kuom dalinasi Ukmergės ar Klaipėdos merai. Dalijasi, kiek užsikrėtė ir kiek mirė. Ar mes irgi norime, kad tokiomis žiniomis dalintųsi mūsų valdžia?

  Prieš 9 mėnesių
 • Jooo

  atsakymas į: Virgis Nuoroda

  Kuo daugiau informacijos, tuo geriau

  Prieš 9 mėnesių
 • mastau ir mastau

  Nuoroda

  Visais laikais pasigesta bendravimo. Anykščiai turime radiją,kaip niekur kitur tai reiktų kiekvieną dieną bendrauti,pranešti naujienas. Nelabai suprantamas dalykas pas mus kelios vaistinės,bet kodėl atveža dezinfekcinį skystį,pirštines,maskes ir labai greitai dingsta kaip čia gaunasi. Kokia močiūtė išgirdusi kol nešlepsės ir jau nebėra. Siuva utenoje,Molėtose,kodėl nebendradarbioauti nors ir mes turime siuvyklas.

  Prieš 9 mėnesių