Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Du policininkai važiuoja patruliuoti, vairuotojas antram sako:
- Išlįsk pro langą ir pažiūrėk, ar švyturėliai veikia.
Šis išlenda ir sako:
- Veikia... neveikia... veikia... neveikia...

Komentaras

Aš:„Siūlau rengti lenktynės nuo senųjų kapinių iki naujųjų. Kryptis priklauso nuo pasirinkimo, kur nori būti palaidotas."

Komentuoti
2020-03-30

Komentaras

Ada:„Įdomu,kokius klausimus spręs Rajono taryba?Ar mes būsime informuoti - miestelėnai ir rajono gyventojai.? Žinot,gerbiamieji valdininkai - labai trūksta bendravimo .Tik karantino reikalavimai,taisyklės ir 2ar 3 trumpi video ...Pavyzdžiui,kaip pastoviai teikiama informacija Alytaus,Klaipėdos ir kitų miestų.Tiesiog dalinasi ne tik faktais ar esama situacija,bet ir jaučiamas tikras rūpestis ,paprastos emocijos,suprantamos kiekvienam eiliniam.Mūsų meras irgi turi FB paskyrą,...DEJA,- ten dalijasi apie vis naujai pražystančias gėles Traupyje...Jokių diskusijų apie esamą situaciją ...Pagaliau didžioji dauguma išgyvena nerimą ir įtampą- dabar jau privalu nešioti apsaugines kaukes..Jų nėra nei vienoje vaistinėje..O štai Molėtų savivaldybė nutarė aprūpinti visus gyventojus kaukėmis...Linkiu daugiau atvirumo ir nuoširdaus kalbėjimo iš valdžios pusės..Na nesijaučiame mes saugūs..kyla visokių abejonių vien todėl,kad nėra susikalbėjimo ir tikro rūpesčio..."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Virgis

  Nuoroda

  Pažiūrėkime, kuom dalinasi Ukmergės ar Klaipėdos merai. Dalijasi, kiek užsikrėtė ir kiek mirė. Ar mes irgi norime, kad tokiomis žiniomis dalintųsi mūsų valdžia?

  Prieš 2 mėnesių
 • Jooo

  atsakymas į: Virgis Nuoroda

  Kuo daugiau informacijos, tuo geriau

  Prieš 2 mėnesių
 • mastau ir mastau

  Nuoroda

  Visais laikais pasigesta bendravimo. Anykščiai turime radiją,kaip niekur kitur tai reiktų kiekvieną dieną bendrauti,pranešti naujienas. Nelabai suprantamas dalykas pas mus kelios vaistinės,bet kodėl atveža dezinfekcinį skystį,pirštines,maskes ir labai greitai dingsta kaip čia gaunasi. Kokia močiūtė išgirdusi kol nešlepsės ir jau nebėra. Siuva utenoje,Molėtose,kodėl nebendradarbioauti nors ir mes turime siuvyklas.

  Prieš 2 mėnesių