Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)
2020-06-04

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • taigi

  Nuoroda

  reikia irengti stebejimo kameras ir ivesti baudas privaciu namu savininkams pilantiems siuksles i daugiabuciu namu konteinerius juk tokie gudruciai puikiai supranta ,kad uz ju siuksles moka kiti ,kazin ka jie sakytu ,jeigu i ju konteinerius kiti pradetu pilti siuksles ir dar nerusiuotas

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: taigi Nuoroda

  Reikia pasodinti kokią nors seną komunistę.Ji, kaip mokamam WC, atidarytų konteinerį, kai pateiksi paso kopiją ir pirštų antspaudus.
  Kodėl komunistę? Todėl, kad komunistai yra išgamos ir išsigimėliai, negi gerą žmogų sodinsi prie konteinerių.

  Prieš mėnesį
 • prieštarauju

  Nuoroda

  Per 1 mėn. mokėti 2 eurus yra brangu? Kas tada pigu? Arbatpinigių paliekama daugiau nei sumokama už šiukšlių išvežimą. Palyginkite- padavėjas nusišypsojo, padėkojo ir palinkėjo gero apetito - tai kainavo tik norą ir kelias akimirkas laiko. Krovininė mašina kratėsi keliasdešimt kilometrų, kad paimtų atliekas. Dirbo vairuotojas, dirbo darbininkas, Utenoje vėl 50 žmonių šokinėjo apie tą šiukšlių kruvelę.

  Prieš mėnesį