Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)
2020-07-13

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • pritariu

  Nuoroda

  Tik ir tik už a.a.V.Galvoną. Kai pamenu jo surengtą Anykščiuose šventę plaukai šiaušiasi dar taip nevyko ir niekada nepasikartos, bet praeitis. o dar kiek jo darbų nuveiktų.. Komentare viskas sudeliota kruoščiai.

  Prieš 3 savaičių
 • visi

  Nuoroda

  kam teko pažinti a.a. Vytautą Galvoną, manau pritartų jo atminimo įamžinimui.

  Prieš 3 savaičių
 • Fui!

  atsakymas į: visi Nuoroda

  Išvarytas iš vicministrių, prisidirbęs su lošimų priežiūra ir t.t. Tikrai verta statyti paminklą kaip "Turkmenbaši"!!! :)

  Prieš 3 savaičių
 • DIEGA

  atsakymas į: Fui! Nuoroda

  KAS NEDIRBA TAS NEKLYSTA. VISKĄ PASVĖRUS....TIK UŽ ŠVIESIOS ATMINTIES V.GALVONĄ

  Prieš 3 savaičių