Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)
2020-10-26

Komentaras

Viešpati Jėzau atleisk...:„..., skaitau ir savo akimis netikiu ...Nuo kada už bažnyčios ir šventoriaus apžiūrą imamas mokestis ? Tarytum rajono valdininkams priklausomas turtas, už kurį biudžetinė įstaiga pinigus rinks ? Belieka laukti to, kad už Šv. Mišių aukojimą jau ne į parapijos sąskaitą piniginę auką pervesti, o rajono savivaldybės Sakralinio meno centrui ? Net prie Sovietinės Tarybų valdžios taip nebuvo, o dabar kas darosi su rajono valdžios godumu ?

Robertai, naikink (taisyk) straipsnį...Pamatytu Popiežius - vai, vai,...Tarptautinis skandalas garantuotas."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Manau,šv,Tėvas pasakytų.......Visi mes Dievo vaikai.....

  Prieš 4 savaičių
 • Davatka

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  melskis, tikėk ir nesirūpink....

  Prieš 4 savaičių
 • komentaras į

  Nuoroda

  "Juozas NUORODA
  Mano nuomone rajono tarybos politikai turėtų pasižiūrėti platesniu kampu ir pasiūlyti savivaldybės administracijai parengti sprendimų galimybes dėl biudžetinės įstaigos reorganizacijos, kurios veikla dubliuojasi su kitomis savivaldybės įstaigomis ir taip mažinti valstybės ir savuvaldybės lėšomis išlaikomo įstaigos valdymo aparato kaštus. Taip pat, atsižvelgiant į Vyriausybės nutarimą dėl viešų paslaugų perdavimo nevyriausybinėms organizacijoms įsipareigojimo vykdymą, iįvertinti galimybes bendradarbiauti su nevyriausybinėmis organizacijomis, tirinčiomis veiklos patirties ir organuzacinių išteklių ne iš biudžeto lėšų."

  Prieš 4 savaičių