Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)
2020-11-20

Komentaras

Aurimas:„Padetis darosi jau nevaldoma , tai tarybos narys , tai komunalinio direktorius , o kas sekantis ....gal reiketu merui galvot ivest komendanto valanda , dezinfekuot visus gyventojus."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • to tai va...

  Nuoroda

  Taip"kietai"apsiskiepijus, nebereikalingi kunigai, nes visagalis dievas yra SKIEPAS...O vis tik Dievas juokiasi ant debesies...

  Prieš dieną
 • Tai va kaip...

  Nuoroda

  NIEKAS NENORI MIRTI !!!

  Prieš 3 dienas
 • Tai va kaip... P.S.

  atsakymas į: Tai va kaip... Nuoroda

  Antradienį pasiskiepijau nuo sezoninio gripo. Kaip ir kasmet tai darau. Kam rizikuoti. Ir nuo pneumokokinės pneumonijos esu pasiskiepijęs, ir nuo erkinio encefalito. Kaip sakoma, Dievas saugo tuos, kurie ir patys saugosi.

  Prieš 3 dienas
 • Anupras

  Nuoroda

  gal mažiau trieskit britvom dėl dar vienos gripo atmainos, kuria virš 80 proc. perserga be simptomų arba lengvai. Arba sau komendantą įsiveskit ir dezinfekuokitės. Kas valandą.

  Prieš 3 dienas