Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į darbą atėjo naujas skyriaus vadovas. Apžiūrėjo savo naująjį kabinetą ir pasikvietė savo pavaduotojus kartu parūkyti. Rūkomajame vadovas skėlė anekdotą. Visi juokiasi išskyrus vieną.
- Ei, visiems juokinga, o kodėl tau ne?
- Aš ne iš jūsų skyriaus.

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Skaityti komentarus (7)
2020-11-23

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Donaldas

  Nuoroda

  Žiogelis nevaldo situacijos. Blogiausia tai, kad jis išstūmė iš ligoninės padorų žmogų ir priėmė apsidirbusį politiką. Tas laikinumas tęsiasi iki dabar, kai grėsmė anykštėnams tik didėja

  Prieš mėnesį
 • tautietis

  Nuoroda

  šitam visi blogi tik jis vienas geras. pats užsimiršai, kad kliedi rašytojau

  Prieš mėnesį
 • Juozui

  Nuoroda

  Mano baba sakytų čystos keverzonės. Akatau nors pasiusk, kaip niekas nebeklauso buvusių valdininkėlių.

  Prieš mėnesį
 • Ne visai taip

  atsakymas į: Juozui Nuoroda

  nereikia slėti aplaidumo, abejingumo ir neveikimo dangstantis kieno nors buvusia veikla ar politiniais įsitikinimais. Emė tame, kad institucijos atsakingos už visų tam tikros labai svarbios gyvybiškai srities koordinavimą ir situacijos kontrolę vadovai užsimiršta tikrąsias pareigas ir nebemoka išeiti iš komforto būsenos.

  Prieš mėnesį
 • nu jo

  Nuoroda

  Dar vienas Juozo opusas. Lyg ir ne pilnatis dar. Juokinga, kai buvęs komunistų partijos vykdomosios valdžios veikėjas, lyg koks kunigas mokina mus susikaupimo advento laikotarpyje.

  Prieš mėnesį