Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Kiekvienas metais puošiame eglutę. Šie metai nebuvo išskirtiniai, bet ką Kalėdų rytą šeimos nariai randa po ja, visada nustebina. Šiemet mane nustebino labai mielas ir šaunus ,,draugas"- meškinas. Tai labai miela dovana. Jis ir didelis, ir švelnus, ir pūkuotas, tokia dovana iš kart primena linksmas bei nerūpestingas vaikystės dienas. O dabar kiekvieną kart įėjus į kambarį jis pasitinka mielu žvilgsniu. Eglutė kambaryje būna trumpa metų laiką, o meškinas sedės visus metus, kartais pakeisdamas savo vietą bei pozą, bet vis tiek puoš mūsų namus. Tai dabar galima džiaugtis dviem gražiais dalykais: eglute ir meškinu. Tokį grožį vėl bus galima pamatyti tik kitais per Kūčias. Eglė Leonovaitė.

Kviečiame skaitytojus dalyvauti šventiniame portalo anyksta.lt konkurse ir laimėti 2017 metų laikraščio „Anykšta“ prenumeratą.
Iki pat Trijų karalių, sausio 6 dienos, laukiame jūsų nuotraukų, kuriose būtų užfiksuoti vaizdai, kaip puošiate savo namus didžiosioms metų šventėms. Fotografuokite kalėdinės egles, šventines dekoracijas, patiekalus, dovanas – visą tai, kas prieš Kalėdas ir Naujuosius metus jūsų namuose spindi gražiausiai.
Taip pat kviečiame pasidalinti idėjomis, kaip puoselėjate kalėdines tradicijas savo šeimose, kokius papročius saugote.
Nuotraukas ir aprašymus iki sausio 6 dienos siųskite el.pašto adresu robertas.a@anyksta.lt Nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei kontaktų, kad laimėjimo atveju su jumis galėtume susisiekti.
Gražiausias nuotraukas ir pasakojimus skelbsime portale anyksta.lt ir publikuosime laikraščio „Anykšta“ puslapiuose.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta