Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Du policininkai važiuoja patruliuoti, vairuotojas antram sako:
- Išlįsk pro langą ir pažiūrėk, ar švyturėliai veikia.
Šis išlenda ir sako:
- Veikia... neveikia... veikia... neveikia...

Komentaras

Aš:„Siūlau rengti lenktynės nuo senųjų kapinių iki naujųjų. Kryptis priklauso nuo pasirinkimo, kur nori būti palaidotas."

Komentuoti

Siunčiu šių švenčių įamžintus papuošimus mūsų kieme, stalo dekoraciją, bei šiek tiek netradicinį, bet labai gardų ir stalą puošiantį patiekalą - farširuotą lydeką. Kuriant dekoracijas buvo tikslas, kad ne tik tamsiuoju metu, tačiau ir dieną matytųsi ir būtų gražu. Sutemus vainikai sušvisdavo lempučių pagalba, na o dieną būdavo gyva puošmena. Viską pynėme patys su visa šeima. Prie vainiko, kuris matyti ant stalo daugiausiai darbavosi mama, jis buvo puiki stalo puošmena šventinių pietų ir vakarienės metu. O įprastomis dienomis jauki interjero detalė, kurianti šventinę nuotaiką. Ir žinoma gražuolė lydeka. Mamos nuopelnas! Visų labai išgirta ir tikrai be galo gardi. Tai tokios mūsų šių švenčių akimirkos. Su įdėtu dideliu darbu ir visų susitelkimu padaryti šventes kuo jaukesnes.Gintarė Bartulienė.

Kviečiame skaitytojus dalyvauti šventiniame portalo anyksta.lt konkurse ir laimėti 2017 metų laikraščio „Anykšta“ prenumeratą.
Šis penktadienis – jau paskutinioji diena, kuomet iki vidurdienio dar laukiame jūsų nuotraukų, kuriose būtų užfiksuoti vaizdai, kaip puošiate savo namus didžiosioms metų šventėms. Fotografuokite kalėdinės egles, šventines dekoracijas, patiekalus, dovanas – visą tai, kas prieš Kalėdas ir Naujuosius metus jūsų namuose spindi gražiausiai.
Taip pat kviečiame pasidalinti idėjomis, kaip puoselėjate kalėdines tradicijas savo šeimose, kokius papročius saugote.
Nuotraukas ir aprašymus siųskite el.pašto adresu robertas.a@anyksta.lt Nepamirškite nurodyti savo vardo ir pavardės bei kontaktų, kad laimėjimo atveju su jumis galėtume susisiekti.
Gražiausias nuotraukas ir pasakojimus skelbsime portale anyksta.lt ir publikuosime laikraščio „Anykšta“ puslapiuose.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta