Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)

Ech tos Kalėdos, visų jos labai laukiamos. Mums tai didelė šeimos susiėjimo, pabendravimo šventė su savo daug metų išsilaikiusiomis tomis pačiomis tradicijomis. Kai sužibus vakarinei žvaigždei į tėvų namus visi sugrįžta susėsti už bendro stalo, padengto balta linine staltiese, kai ant stalo puikuojasi 12 tradicinių patiekalų, tyliai plazdena žvakelių liepsnos, kai vyriausias šeimos narys perskaito maldą ir visi dalijasi Kalėdaičiu, linkėdami sveikatos ir sėkmingų sekančių metų. Vėliau visi kartu einame išklausyti Kūčių vakaro mišių mažoje miestelio bažnytėlėje. Tas Kūčių vakaras tiesiog yra kupinas laukimo, susikaupimo, o Kalėdų rytas visada kupinas džiugesio, dovanų, giminaičių aplankymu. Kalėdų dienos gražiausias momentas visada būna Kalėdų senelio viešnagė savo ir kaimynų namuose.

Kaip ir kiekvieni namai, taip ir mūsų namai visada puošiasi per šventes. Kai vieni ima gražintis parduotuvėse esančiomis kalėdinėmis dekoracijomis, tai mūsų šeimoje jau daug metu yra stengiamasi daug ką pasidaryti savo rankomis. Pirmiausiai pradedam puošimą nuo įėjimo į namus. Prie lauko durų yra pastatoma rankų darbo eglutė iš eglišakių ir apipinami turėklai, prie durų kabinamas Kalėdinis vainikas, jog kiekvienam atėjusiam atsispindėtų šventinė dvasia. Namuose taip pat pasistatome pačių pagamintą rankų darbo eglutę. O kaip tikrosios Kalėdos be namuose keptų Kalėdinių sausainių, jie taip pat tampa namų puošybos akcentu. Ruošiantis Kūčių ir Kalėdų stalus, visada stengiamės, jog jį puoštų Kalėdinis vainikas, o ateisiančius svečius pasitiktų puošnūs stalo akcentai. Languose ant palangių apsigyvena nerti balti angeliukai. Lauke aplink namus kabiname daug lempučių, jog ir aplinkiniams pasižiūrėjus kvepėtų Kalėdomis.Renata Baltakytė.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta