Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Jungtinės Valstijos antradienį įvedė sankcijas Irano kosmoso programai, nurodydamos, kad neseniai įvykęs sprogimas iraniečių kosminio centro starto aikštelėje yra vykdomos raketų programos ženklas.

„Jungtinės Valstijos neleis Iranui savo kosminių paleidimų programa naudotis kaip priedanga balistinių raketų programoms plėtoti“, – sakoma valstybės sekretoriaus Mike'o Pompeo (Maiko Pompėjo) pareiškime.

Iranas pirmadienį pirmąkart pripažino, kad šalies šiaurėje esančiame Imamo Khomeini (Chomeinio) kosminiame centre sprogo nešančioji raketa, o vienas pareigūnas nurodė, kad incidentas įvyko dėl techninio gedimo.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta