Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Rusijos valdančioji partija „Vieningoji Rusija“ per regionų rinkimus išlaikė pagrindinės politinės partijos pozicijas, vėlai sekmadienį pareiškė šalies premjeras Dmitrijus Medvedevas.

„Atsižvelgiant į informaciją, kurią gauname iš Tolimųjų Rytų ir Sibiro, taip pat – į jau paskelbtus balsavusiųjų apklausų rezultatus, galima sakyti, kad partija „Vieningoji Rusija“ išsaugo lyderės savybes ir išlieka pagrindinė mūsų šalies politinė jėga“, – partijos būstinėje apibendrindamas sekmadienio rinkimų rezultatus sakė jos pirmininkas D. Medvedevas.

Pasak jo, rusai parėmė partijos iškeltus kandidatus ir kelis savo kandidatūras iškėlusius žmones.

Itin atidžiai stebimi Maskvos dūmos rinkimai, laikomi išbandymu Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno sugebėjimui mobilizuoti opoziciją artėjant 2021-ųjų parlamento rinkimams ir praėjus vasarą vykusioms masinėms demonstracijoms, per kurias buvo reikalaujama sąžiningo balsavimo.

Maskvoje, kur buvo areštuota daug savo kandidatūras kėlusių, bet neįregistruotų kandidatų bei jų šalininkų, rinkėjų aktyvumas buvo didesnis nei 2014 metais – 21,66 procento, pirmadienį žurnalistams sakė sostinės rinkimų komisijos narys Dmitrijus Reutas.

Pasak jo, 2014-aisiais rinkimuose į Maskvos parlamentą balsavo 21,04 proc. rinkėjų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta