Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Rusijos valdančioji partija „Vieningoji Rusija“ per regionų rinkimus išlaikė pagrindinės politinės partijos pozicijas, vėlai sekmadienį pareiškė šalies premjeras Dmitrijus Medvedevas.

„Atsižvelgiant į informaciją, kurią gauname iš Tolimųjų Rytų ir Sibiro, taip pat – į jau paskelbtus balsavusiųjų apklausų rezultatus, galima sakyti, kad partija „Vieningoji Rusija“ išsaugo lyderės savybes ir išlieka pagrindinė mūsų šalies politinė jėga“, – partijos būstinėje apibendrindamas sekmadienio rinkimų rezultatus sakė jos pirmininkas D. Medvedevas.

Pasak jo, rusai parėmė partijos iškeltus kandidatus ir kelis savo kandidatūras iškėlusius žmones.

Itin atidžiai stebimi Maskvos dūmos rinkimai, laikomi išbandymu Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno sugebėjimui mobilizuoti opoziciją artėjant 2021-ųjų parlamento rinkimams ir praėjus vasarą vykusioms masinėms demonstracijoms, per kurias buvo reikalaujama sąžiningo balsavimo.

Maskvoje, kur buvo areštuota daug savo kandidatūras kėlusių, bet neįregistruotų kandidatų bei jų šalininkų, rinkėjų aktyvumas buvo didesnis nei 2014 metais – 21,66 procento, pirmadienį žurnalistams sakė sostinės rinkimų komisijos narys Dmitrijus Reutas.

Pasak jo, 2014-aisiais rinkimuose į Maskvos parlamentą balsavo 21,04 proc. rinkėjų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta