Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Lietuvos bankui (LB) baigiant kurti blokų grandinės (blockchain) technologijai skirtą platformą „LBChain“, Vilniuje pirmadienį vyks jai skirtas tarptautinis renginys.

Europos Centrinio Banko (ECB) Rinkos infrastruktūros ir mokėjimų departamento Inovacijų komandos vadovas Dirkas Bullmannas (Bulmanas) Vilniuje kalbės apie virtualųjį turtą ir stabiliąsias kriptovaliutas (stablecoins), pranešė LB.

Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas apžvelgs inovacijas ir kaip jos pagyvins Lietuvos finansinių technologijų („fintech“) ekosistemą.

Pasak centrinio banko, „LBChain“ projektas žengia į baigiamąjį etapą – netrukus „fintech“ įmonės ir startuoliai galės šios platformos prototipuose išbandyti savo produktus, o veikti ji turėtų pradėti 2020 metų kovą.

„LBChain“ – tai platforma, kurioje teikiamos konsultacijos reguliavimo bei technologijų klausimais ir „fintech“ įmonėms suteikiama prieiga prie bandomosios aplinkos.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta