Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Lietuvos bankui (LB) baigiant kurti blokų grandinės (blockchain) technologijai skirtą platformą „LBChain“, Vilniuje pirmadienį vyks jai skirtas tarptautinis renginys.

Europos Centrinio Banko (ECB) Rinkos infrastruktūros ir mokėjimų departamento Inovacijų komandos vadovas Dirkas Bullmannas (Bulmanas) Vilniuje kalbės apie virtualųjį turtą ir stabiliąsias kriptovaliutas (stablecoins), pranešė LB.

Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas apžvelgs inovacijas ir kaip jos pagyvins Lietuvos finansinių technologijų („fintech“) ekosistemą.

Pasak centrinio banko, „LBChain“ projektas žengia į baigiamąjį etapą – netrukus „fintech“ įmonės ir startuoliai galės šios platformos prototipuose išbandyti savo produktus, o veikti ji turėtų pradėti 2020 metų kovą.

„LBChain“ – tai platforma, kurioje teikiamos konsultacijos reguliavimo bei technologijų klausimais ir „fintech“ įmonėms suteikiama prieiga prie bandomosios aplinkos.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta