Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Skambina draugas draugui ir sako:
- Klausyk, mes vakar degtinę gėrėm?
- Gėrėm.
- O alų gėrėm?
- Gėrėm.
- O raketinį kurą gėrėm?
- Na, gėrėm.
- Tu šiandien tualete buvai?
- Ne, nebuvau.
- Neik, Jonai, aš iš Japonijos skambinu...

Komentaras

kaimynas:„Kalbant apie maisto produktų kokybę, reikia pasakyti kad didžiausias kontrolierius- tai pirkėjas. Vertinant, kad mažose parduotuvėse dėl įvairių priežasčių pirkėjų skaičius labai nedidelis, būtų per didelė prabanga tyčia siūlyti iš galiojimo laiko ar kitokias nekokybiškas prekes. Kiek man žinoma, klaidų pasitaiko visur- didelėse parduotuvėse netgi daug dažniau, negu mažose."

Komentuoti

Japonijos sostinę pirmadienio naktį įnirtingais vėjais ir smarkiomis liūtimis talžė galingas taifūnas „Faxai“, ryte sukėlęs eismo chaosą.

Pirmadienio rytą nevažinėjo priemiestiniai traukiniai, buvo atšaukta daugiau kaip 100 skrydžių.

„Faxai“, kurio vėjų greitis siekė 216 km per val., sausumą pasiekė prieš aušrą Čiboje į rytus nuo sostinės, praslinkęs virš Tokijo įlankos.

Audra transportą sutrikdė likus mažiau nei dviem savaitėms iki regbio pasaulio čempionato pradžios; dėl taifūno vėlavo atvykti Australijos komanda. Tai priminė, kad Japonijos taifūnų sezonas galėtų kelti problemų organizatoriams.

Meteorologai perspėjo dėl galimai rekordinio vėjo stiprumo. Pirmadienį 8 val. vietos (2 val. Lietuvos) laiku tebegaliojo neprivalomos evakuacijos nurodymai beveik 340 tūkst. gyventojų.

Per audrą jau sužeista daugiau kaip 30 žmonių, pranešė naujienų agentūra „Kyodo“. Tarp sužeistųjų yra moteris, kuri rimtai nukentėjo vėjui vienuose golfo laukuose nuvertus stulpus, kurie užgriuvo ant namo.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta