Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje rugsėjo 2-9 dienomis augo 1 proc. iki vidutinės 50,9 euro už megavatvalandę (MWh) kainos, pranešė perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“.

Baltijos šalių prekybos zonose savaitės kainą augino nepalankios meteorologinės sąlygos bei savaitės viduryje prasidėjęs „NordBalt“ remontas. Tačiau padidėjusi vietinė vėjo generacija augimą pristabdė ir užtikrino kainų tolygumą.

„Nord Pool“ biržos didmeninės elektros energijos rinkos prekybos zonose fiksuotas 5 proc. kainos sumažėjimas iki 39,8 euro.

Baltijos šalys kartu pasigamino 68 proc. viso jų elektros energijos suvartojimo – 340 gigavatvalandžių (GWh). Bendras elektros suvartojimas sumažėjo 1 proc. iki 503 GWh.

Estijos vietinė generacija užtikrino 84 proc. viso šalies poreikio, Latvijos – 105 proc., Lietuvos – 35 procentus.

Praėjusią savaitę 65 proc. Lietuvoje suvartotos elektros energijos buvo importuota, o bendras importo srautas sumažėjo 15 procentų.

Bendras elektros srautas iš Lietuvos mažėjo 30 procentų. 88 proc. eksportuota į Lenkiją, 12 proc. – į Latviją.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta