Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje rugsėjo 2-9 dienomis augo 1 proc. iki vidutinės 50,9 euro už megavatvalandę (MWh) kainos, pranešė perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“.

Baltijos šalių prekybos zonose savaitės kainą augino nepalankios meteorologinės sąlygos bei savaitės viduryje prasidėjęs „NordBalt“ remontas. Tačiau padidėjusi vietinė vėjo generacija augimą pristabdė ir užtikrino kainų tolygumą.

„Nord Pool“ biržos didmeninės elektros energijos rinkos prekybos zonose fiksuotas 5 proc. kainos sumažėjimas iki 39,8 euro.

Baltijos šalys kartu pasigamino 68 proc. viso jų elektros energijos suvartojimo – 340 gigavatvalandžių (GWh). Bendras elektros suvartojimas sumažėjo 1 proc. iki 503 GWh.

Estijos vietinė generacija užtikrino 84 proc. viso šalies poreikio, Latvijos – 105 proc., Lietuvos – 35 procentus.

Praėjusią savaitę 65 proc. Lietuvoje suvartotos elektros energijos buvo importuota, o bendras importo srautas sumažėjo 15 procentų.

Bendras elektros srautas iš Lietuvos mažėjo 30 procentų. 88 proc. eksportuota į Lenkiją, 12 proc. – į Latviją.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta