Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Žemės ūkio rūmų vadovai antradienį prezidentūroje aptars būsimą ES finansinę perspektyvą, žemės ūkio sektoriaus, mokesčių ir regionų stiprinimo klausimus.

Pasitarime prezidentūroje dalyvaus žemės ūkio rūmų pirmininkas Arūnas Svitojus, vicepirmininkai Algis Baravykas ir Vytautas Buivydas bei direktorius Sigitas Dimaitis, pranešė organizacija.

Ji pabrėžia, jog žemės ūkio produktų vartotojų ir ūkininkų paramai Europos Sąjungoje naudojamos ne tik tiesioginės išmokos, kaimo plėtros projektų lėšos, bet ir mokestinės lengvatos, dėl kurių valstybės narės sprendžia pačios, – pavyzdžiui, daugelyje valstybių taikomos PVM lengvatos maistui ir žemės ūkyje naudojamai produkcijai, tačiau jų netaiko tik Bulgarija, Lietuva, Danija ir Estija.

Taip pat ūkininkams svarbios kuro ir energetikos mokesčių lengvatos – akcizas žemės ūkyje vartojamam kurui, taršos mokesčio lengvatos.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta