Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Žemės ūkio rūmų vadovai antradienį prezidentūroje aptars būsimą ES finansinę perspektyvą, žemės ūkio sektoriaus, mokesčių ir regionų stiprinimo klausimus.

Pasitarime prezidentūroje dalyvaus žemės ūkio rūmų pirmininkas Arūnas Svitojus, vicepirmininkai Algis Baravykas ir Vytautas Buivydas bei direktorius Sigitas Dimaitis, pranešė organizacija.

Ji pabrėžia, jog žemės ūkio produktų vartotojų ir ūkininkų paramai Europos Sąjungoje naudojamos ne tik tiesioginės išmokos, kaimo plėtros projektų lėšos, bet ir mokestinės lengvatos, dėl kurių valstybės narės sprendžia pačios, – pavyzdžiui, daugelyje valstybių taikomos PVM lengvatos maistui ir žemės ūkyje naudojamai produkcijai, tačiau jų netaiko tik Bulgarija, Lietuva, Danija ir Estija.

Taip pat ūkininkams svarbios kuro ir energetikos mokesčių lengvatos – akcizas žemės ūkyje vartojamam kurui, taršos mokesčio lengvatos.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta