Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

- Tėti, kuo skiriasi moteris nuo vyro? - klausia sūnelis tėčio.
- Na, matai, sūneli, tavo mamos batų dydis 36, o mano - 45. Štai tarp kojų ir yra tas skirtumas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (2)

Nors mažėja alkoholiniu gėrimų vartojimas, šiais metais didmeninės prekybos bendrovės „Mineraliniai vandenys“ verslas augs ne mažiau 10 proc., „Verslo žinioms“ pareiškė  bendrovės generalinis direktorius, taip pat gamybos, platinimo, prekybos įmones valdančios „MV Group“ vadovas Marijus Cilcius.

Tai didele dalimi lems auganti eksporto apimtis per grupės platinimo įmones Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir per kitus kanalus, pasiekiant daugiau kaip 60 rinkų.

Per šių metų aštuonis mėnesius „Mineralinių vandenų“ pardavimo pajamos, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, augo 0,04 proc. ir sudarė daugiau kaip 107,1 mln. eurų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta