Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Nors mažėja alkoholiniu gėrimų vartojimas, šiais metais didmeninės prekybos bendrovės „Mineraliniai vandenys“ verslas augs ne mažiau 10 proc., „Verslo žinioms“ pareiškė  bendrovės generalinis direktorius, taip pat gamybos, platinimo, prekybos įmones valdančios „MV Group“ vadovas Marijus Cilcius.

Tai didele dalimi lems auganti eksporto apimtis per grupės platinimo įmones Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir per kitus kanalus, pasiekiant daugiau kaip 60 rinkų.

Per šių metų aštuonis mėnesius „Mineralinių vandenų“ pardavimo pajamos, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, augo 0,04 proc. ir sudarė daugiau kaip 107,1 mln. eurų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta