Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Skambina draugas draugui ir sako:
- Klausyk, mes vakar degtinę gėrėm?
- Gėrėm.
- O alų gėrėm?
- Gėrėm.
- O raketinį kurą gėrėm?
- Na, gėrėm.
- Tu šiandien tualete buvai?
- Ne, nebuvau.
- Neik, Jonai, aš iš Japonijos skambinu...

Komentaras

kaimynas:„Kalbant apie maisto produktų kokybę, reikia pasakyti kad didžiausias kontrolierius- tai pirkėjas. Vertinant, kad mažose parduotuvėse dėl įvairių priežasčių pirkėjų skaičius labai nedidelis, būtų per didelė prabanga tyčia siūlyti iš galiojimo laiko ar kitokias nekokybiškas prekes. Kiek man žinoma, klaidų pasitaiko visur- didelėse parduotuvėse netgi daug dažniau, negu mažose."

Komentuoti

Vis didėjant spaudimui, kurį daro Kinijos konkurentai, Pietų Korėjos „Samsung Display“ planuoja į naujos kartos ekranų kūrimą ir gamybą investuoti 13,1 trln. vonų (11 mlrd. JAV dolerių), rašo agentūra „Bloomberg“.

Renginyje, kuriame taip pat dalyvavo Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas (Mun Džejinas) ir Pietų Korėjos technologijų milžinės „Samsung Electronics“ valdybos pirmininko pavaduotojas Lee Jae-yongas (Li Džejonas), buvo paskelbta, jog šiomis investicijomis bus siekiama reorganizuoti ekranų gamybos pramonę.

Pati bendrovė yra pasiryžusi išsaugoti pirmaujančias pozicijas pasaulio rinkoje ir dominuojančias pozicijas Pietų Korėjos rinkoje.

Kad padėtų siekti šio tikslo, Pietų Korėjos vyriausybė į naujas ekranų technologijas investuos apie 400 mlrd. vonų, pareiškė šalies prezidentas.

„Samsung Display“ Asano mieste įrengs kvantinių taškų ekranų gamybos liniją, kuri pradės veikti 2021 metais ir iki 2025 metų bus plėtojama.

Bendrovės skaičiavimais, investicijos leis sukurti 81 tūkst. naujų darbo vietų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta