Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Nutraukti paramą „socialdarbiečių“ vienmandatininkams valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis grasino ne dėl prekybos alkoholiu paplūdimių lauko kavinėse, o dėl prezidento vetuotos Lietuvos automobilių kelių direkcijos valdybos pertvarkos, rašo „Lietuvos rytas“.

„Paprastai valdančiosios koalicijos taryboje būdavo tariamasi dėl bendrų balsavimų. Nežinau, ar šįkart taip buvo. Abi pusės aiškina skirtingai. Tik žinau, kad koalicijoje buvo tariamasi, jog nebus palaikomas prezidento Gitano Nausėdos veto dėl Lietuvos automobilių kelių direkcijos valdybos pertvarkos. Bet mūsų frakcija balsavo kitaip ir jos balsavimai tiek dėl veto, tiek dėl galimybės prekiauti alkoholiu paplūdimiuose buvo lemiami“, – laikraščiui sakė Seimo narė, buvusi „socialdarbietė“ Rimantė Šalaševičiūtė.

Ją „valstiečiai“ sutiko įtraukti į savo Seimo rinkimų sąrašą.

„Dar prieš balsavimą dėl prezidento veto R. Karbauskis buvo įspėjęs, kad jeigu nebus laikomasi susitarimo, „valstiečiai“ neparems penkių mūsų vienmandatininkų“, – tvirtino parlamentarė.

G. Nausėda buvo vetavęs valdančiųjų pataisas, leidusias valstybės įmonę pertvarkytos Kelių direkcijos valdybos daugumą suformuoti iš valstybės tarnautojų. Seimas pritarė veto.

Valdantieji „valstiečiai“ penktadienį per partijos tarybos posėdį pranešė nutraukiantys susitarimą su Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) dėl bendrų kandidatų per Seimo rinkimus kėlimo. R. Karbauskis teigė, kad toks sprendimas priimtas „išsiskyrus nuomonėms balsuojant dėl esminių vertybinių, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) programines nuostatas įgyvendinančių įstatymų priėmimo“.

 „LVŽS taryboje išreikštas susirūpinimas, kad po praėjusio tarybos posėdžio, kuriame buvo priimtas sprendimas kelti bendrus su koalicijos partneriais kandidatus, LSDDP frakcijos nariai neparėmė Seime LVŽS frakcijos balsuojant dėl esminių vertybinių klausimų, ypač tų, kurie susiję su sveikatos politika, alkoholio vartojimo mažinimo priemonėmis“, – partijos pranešime cituotas R. Karbauskis.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta