Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Joniškio rajone, Žagarėje, ketvirtadienį prasideda tradicinis Vyšnių festivalis, šiemet kviečiantis tikėti stebuklais.

Festivalis, pavadintas „Stebuklais tikime“, prasidės mišiomis Senosios Žagarės bažnyčioje ir sakralinės muzikos bei poezijos koncertu.

Penktadienį vyks futbolo turnyras, bus rodoma, kaip gaminamas Venecijos stiklas, surengtos medžio drožybos, marmurinio popieriaus gamybos kūrybinės dirbtuvės, netradicinis miesto turgus, koncertai.

Šeštadienį suplanuota paroda „Išradingi kaliausių plaustai“, Miesto aikštėje ketinama atidengti XIX amžiaus pabaigoje Žagarėje gimusio Airijos futbolininko ir kriketo žaidėjo Louiso Bookmano (Luiso Bukmano) skulptūrą, vyks senųjų automobilių paroda, kaliausių paradas, galiūnų varžybos, koncertai, įvairios kūrybinės dirbtuvės.

Dėl ekstremalios su koronavirusu susijusios situacijos šiemet Žagarės festivalis bus mažesnis, ketinama riboti lankytojų skaičių, pagrindiniai koncertai iš Žagarės dvaro parko perkeliami prie Žvelgaičių ežero.

Norintieji aplankyti koncertus turės įsgyti bilietus-kuponus. Surinktas lėšas planuojama skirti Barboros Žagarietės – gerais darbais išgarsėjusios Barboros Umiastauskaitės (1628–1648) – bronzinei skulptūrai išlieti. Skulptūros maketą sukūrė Romualdas Kvintas.

Žagarės Vyšnių festivalis vyksta kasmet trečiąjį liepos savaitgalį. Jo misija yra ne tik propaguoti Žagarės vyšnias, bet skatinti kraštiečius bei tautiečius neprarasti istorinės, kultūrinės tautos atminties, tradicijų, meilės gimtajam kraštui, plėtoti šiaurės Lietuvos, buvusios žemgalių teritorijos, kultūrą.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta