Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Šalies viešbučiai po truputį susigrąžina klientus, tačiau užimtumas tebėra kuklus, tad kai kurioms įmonėms ir po karantino tenka atsisakyti dalies darbuotojų, penktadienį rašo portalas vz.lt

Viešbutininkai neatmeta, kad dirbančiųjų šiame versle gali mažėti ir toliau, ypač baiminamasi artėjančių ne sezono mėnesių ir kitų metų pradžios, kai baigsis prastovų subsidijavimas.

Per karantiną prasidėję viešbučių darbuotojų atleidimai nesiliauja ir atnaujinus veiklą: apie grupės atleidimus Užimtumo tarnybai pranešė „Lietuvos“ ir „Green Park Hotel“ viešbučių valdytojai.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta