Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Kanadoje policija nušovė 73-ejų vyrą, kuris keliomis valandomis anksčiau atsisakė užsidėti kaukę bakalėjos parduotuvėje, ketvirtadienį pranešė šalies visuomeninis transliuotojas CBC.

Įtariama, kad šis vyras trečiadienį užpuolė parduotuvės darbuotoją, kai jo buvo paprašyta laikytis įstatymų dėl veidą dengiančių apsaugos priemonių koronaviruso plitimui stabdyti, remdamasis Ontarijo policija pranešė CBC.

Vyras atsisakė tai padaryti ir po incidento pabėgo, teigia tos parduotuvės Mindene, esančiame maždaug 200 km į šiaurę nuo Toronto, darbuotojas.

Buvo iškviesta policija, bet ji „dėl visuomenės saugumo“ įtariamojo automobilio nestabdė. Vietoje to pagal automobilio registracijos numerius pareigūnai nustatė įtariamojo gyvenamąją vietą.

Incidente, kai buvo šaudoma, dalyvavo du pareigūnai. Įtariamasis mirė netrukus po to, kai buvo nuvežtas į ligoninę, sakoma Ontarijo specialiųjų tyrimų skyriaus (SIU) pareiškime.

Žuvusio vyro tapatybė vis dar nežinoma.

„Įvykio vietoje paimti pusiau automatinis šautuvas ir pistoletas“, taip pat – dviejų policijos pareigūnų ginklai, nurodė SIU.

Skrodimas planuojamas penktadienį.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Ko gero net baisiau nei Stalino laikais, vis tik tada dėl tokių dalykų, kaip, kad kažko neužsidėjai, negaudydavo ir nešaudydavo.

  Prieš 2 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Kaip Stalino laikais.

  Prieš 2 mėnesių