Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Stiprus 6,9 balo žemės drebėjimas penktadienį įvyko Papua Naujosios Gvinėjos rytinėje dalyje ir paskatino trumpam paskelbti cunamių pavojų 300 km spinduliu aplink epicentrą.

JAV Geologijos tarnyba (USGS) nurodė, kad 12 val. 50 min. vietos (5 val. 50 min. Lietuvos) laiku įvykusių požeminių smūgių židinys glūdėjo 85 km gylyje. Epicentras buvo ties rytine pakrante, maždaug už už 150 km nuo sostinės Port Morsbio.

Pajutę požeminius smūgius žmonės išbėgo iš biurų pastatų sostinėje.

Pranešimuose sakoma, kad žemės drebėjimas buvo juntamas didelėje šalies dalyje iki pat Bugenvilio salos, esančios už 900 kilometrų.

Pranešimų apie padarytą žalą arba nukentėjusius žmones kol kas negauta.

Ramiojo vandenyno cunamių perspėjimo centras informavo, kad pajūrio gyventojai turėtų būti budrūs dėl galimų „pavojingų“ jūros bangų, bet vėliau šį pavojų atšaukė.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta