Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Jei norite, kad pasaga atneštų laimę, žinokite - dirbti teks, kaip arkliui.

Komentaras

Kaip džiaugiasi savivaldybė:"Užsikrėtė trys Anykštėnai, kurie negyvena Anykščiuose " :-)
Tiesiog "puikiai veikia" gyvenamosios vietos deklaravimo sistema !
Ir vėl girsis kaip jie "suvaldė" virusą Anykščiuose, kai niekas Anykščiuose negyvena"

Komentuoti

Premjeras Saulius Skvernelis penktadienį lankosi Akmenės laisvojoje ekonominėje zonoje oficialiai atidaromoje vienos didžiausių Baltijos šalyse medienos ir baldų gamybos grupių Vakarų medienos grupė (VMG) gamykloje, į kurią bendrovė investavo 146 mln. eurų.

Medienos drožlių plokščių gamykloje Akmenėje sukurta 140 naujų darbo vietų, didžioji jų skirtos automatizuotų staklių operatoriams.

Naująją gamyklą, kurios statybos pradėtos 2018-aisiais, buvo planuota atidaryti anksčiau, tačiau planus sujaukė koronaviruso pandemija – į Lietuvą dirbti negalėjo atvykti Vokietijos bendrovės „Siempelkamp“ darbuotojai. Jie į Lietuvą atvyko iškart po to, kai birželio viduryje šalyje buvo atšauktas karantinas.

Metiniai gamyklos pajėgumai sieks 600 tūkst. kubinių metrų medžio drožlių plokštės, vėliau jie didės.

Šalia pirmosios gamyklos jau stato ir antrąją – korpusinių baldų gamyklą, į kurią numatoma investuoti apie 60 mln. eurų. Planuojama, kad ji darbą pradės po metų.

Vėliau S. Skvernelis ketina susitikti su Akmenės rajono savivaldybės vadovais bei nuvykti į vienintelę Lietuvos cemento gamintoją „Akmenės cementas“.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Na taip...

    Nuoroda

    Akmenėje 140 naujų darbo vietų. Anykščiams ir vėl "kurortinė špyga". Štai ką reiškia valdžioje laikyti merą-komunistą ir jo TS-LKD komandą su kolaboruojančiais paluckininkais.

    Prieš mėnesį