Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Kauno miesto savivaldybė už 3,36 mln. eurų ruošiasi rekonstruoti Vilniaus gatvę – tam savivaldybė paskelbė darbų konkursą.

Planuojama rekonstruoti 0,83 km ilgio gatvę, įrengti apšvietimo tinklus, šviestuvus, mažosios architektūros elementus. Gatvės danga yra iš tašytų akmenų, kuriuos planuojama remontuoti lyginant jų paviršių, skelbiama centriniame viešųjų pirkimų portale.

Vilniaus gatvės trasa, jos sankryžos su Rotušės aikšte ir M. Daukšos gatve, dangų tipai, mažosios architektūros elementai yra Kauno senamiesčio vertingosios savybės.

Pasiūlymus konkursui galima teikti iki rugsėjo 30 dienos.

Anksčiau miesto savivaldybė skelbė Vilniaus gatvės rekonstrukciją planuojanti pradėti rudenį, kai baigsis lauko kavinių sezonas.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta