Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Elektromobiliai ir hibridiniai automobiliai šiemet sudarys dešimtadalį visų šiemet Europoje parduotų transporto priemonių, o jų paklausa, palyginti su praėjusiais metais, išaugs triskart, tvirtina „Transport & Environment“ ekspertai.

Anot jų, kitąmet elektromobilių dalis rinkoje didės iki 15 proc., Europos automobilių gamintojams stengsiantis mažinti CO2 emisiją savo produkcijoje.

Reguliavimo taisyklės reikalauja, kad automobilių gamintojai sumažintų vidutinę automobilio CO2 emisiją iki 92 g/km, arba jiems gresia baudos, kurios gali siekti kelis milijardus eurų.

Per pirmuosius šešis metų mėnesius vidutinis išmetamų teršalų kiekis mažėjo nuo 122 g/km iki 111 g/km, ir tai yra didžiausias kritimas pirmąjį pusmetį per daugiau nei dešimtmetį.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta