Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

Jei gydytojas sako, kad jums viskas tvarkoje, vadinasi, jis dirba šaukimo komisijoje.

Komentaras

Juozas:„Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais..."

Skaityti komentarus (4)

Lietuva ketina didinti karių kontingentą NATO mokymo operacijoje Irake. Tai BNS patvirtino Prezidentūra ir Krašto apsaugos ministerija.

Prezidentas Gitanas Nausėda pateikė Seimo nutarimo projektą, kuriuo siūloma pakeisti karių dalyvavimo karinėse operacijose mandatą.

Šiuo metu karinėje mokymo operacijoje Irake gali dalyvauti iki 11 karių ir civilių krašto apsaugos sistemos tarnautojų. Prezidentas siūlo šį skaičių didinti iki 50.

„Šis mandatas keičiamas atsižvelgiant į vadovavimą misijai perėmusios Danijos prašymą padidinti Lietuvos karių kontingentą NATO karinėje mokymų operacijoje Irake“, – BNS sakė prezidento patarėjas Darius Kuliešius.

„Lietuvos karių solidarus dalyvavimas NATO karinėse misijose ir operacijose yra reikšmingas indėlis užtikrinant NATO šalių, tuo pačiu Lietuvos bei viso regiono saugumą“, – pridūrė jis.

Pasak prezidento patarėjo, projektas teikiamas atsižvelgiant į Valstybės gynimo tarybos sprendimus bei užsienio reikalų ir krašto apsaugos ministrų rekomendacijas. Šį nutarimo projektą artimiausiu metu Seime pristatys krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

Krašto apsaugos ministro patarėja Vita Ramanauskaitė BNS sakė, kad Irake mažėjant kovinių užduočių, kurias įgyvendino JAV vadovaujama koalicija „Įgimtas ryžtas“, auga treniravimo, mokymo ir strateginių patarimų užduočių kiekis, padedant Irako vyriausybei sukurti savarankiškas saugumo pajėgas.

Pasak jos, nuo spalio mėnesio dvejiems metams vadovavimą NATO karinei mokymo operacijai Irake perimanti Danija jau anksčiau kreipėsi į tris Baltijos šalis dėl indėlio didinimo.

„Lietuva, kaip ir kitos Aljanso narės, įvertino galimybes svariau prisidėti prie operacijos“, – teigė V. Ramanauskaitė.

Ministro patarėja pabrėžė, kad Lietuvos kariai koviniuose veiksmuose Irake nedalyvaus.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta