Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į darbą atėjo naujas skyriaus vadovas. Apžiūrėjo savo naująjį kabinetą ir pasikvietė savo pavaduotojus kartu parūkyti. Rūkomajame vadovas skėlė anekdotą. Visi juokiasi išskyrus vieną.
- Ei, visiems juokinga, o kodėl tau ne?
- Aš ne iš jūsų skyriaus.

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Skaityti komentarus (7)

Kompensacijų įsigyjant automobilį nuo praėjusio pavasario kreipėsi kiek daugiau nei pusė tūkstančio gyventojų, jie prašo 1,5 mln. eurų iš tam skirtų 5 mln. eurų.

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) teigia, kad sulaukė 554 prašymų elektromobiliams kompensuoti.

„Prašymus kompensacijoms gauti gyventojai galės teikti iki tol, kol yra lėšų, bet ne ilgiau kaip iki 2021 metų vasario 1 dienos“, – nurodoma pranešime.

Aplinkos ministerija pernai balandį paskelbė, kad gyventojams kompensuos dalį išlaidų už įsigytus elektromobilius ir tam skirs 5 mln. eurų iš Klimato kaitos programos.

Asmeniui gali būti skiriama vienkartinė 2 tūkst. eurų išmoka už įsigytą naudotą elektromobilį arba 4 tūkst. eurų kompensacija – už naują. Į papildomą 1 tūkst. eurų išmoką gali pretenduoti asmenys, kurie sunaikins savo turėtą taršų automobilį.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta