Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Turguje prie pardavėjo prieina žmogus ir sako:
- Prašom pasakyti, kas šis gražuolis: katytė ar katinėlis?
- Tai ką, jūs iš ausų neskiriate?
- Ne, neskiriu...
- Čia juk triušis!

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Komentuoti

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis antradienį išvyksta kelių dienų vizito į Ukrainą ir Moldovą, kur su šių šalių lyderiais aptars integracijos, reformų klausimus.

„Tai – mano pirmasis vizitas į šias svarbias Rytų partnerystės šalis, jo metu bus puiki proga aptarti tiek dvišalius, tiek Europos ir euroatlantinės integracijos, reformų proceso ir kitus aktualius tarptautinės darbotvarkės klausimus“, – ministerijos pranešime sakė G. Landsbergis.

Jis Kijeve turėtų susitikti su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu, parlamento pirmininku, Vyriausybės vadovu, vicepremjerais ir užsienio reikalų ministru.

Kišiniove G. Landsbergis susitiks su Moldovos prezidente Maja Sandu, parlamento vadove bei užsienio reikalų ministru, taip pat laikinuoju Moldovos ministru pirmininku.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • A ne...

    Nuoroda

    Tipo integruos Ukrainą ir Moldovą į Lietuvą ? Tik kartu su Baltarusija !!! Kitaip nieko gero neišeis. :)

    Prieš savaitę