Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

Nuostabus laikas! Per pastarąją parą, pirmą kartą (!) istorijoje į greitąją pagalbą nesikreipė nei vienas ligonis dėl vidurių infekcijos! O juk tik pradėjome plauti rankas...

Komentaras

Ungele:„Jeigu pilvu suks reiškia Kavarcka virusus koks gali būt.Visam pasauly isgarsesma ,a turistų a turistų tada.Pinigus giminių UAB siupeliais kabins"

Komentuoti

Didžiausias Estijos sodo ir namų apyvokos prekių tinklas „Hortes" kol kas į Lietuvą nesiplečia, nors, remiantis bendrovės „Unitectus" parengtais projektiniais pasiūlymais, buvo tikimasi, kad prie prekybos centrų „Ikea“ ir „Decathlon" esančiame sklype Vilniuje prasidės parduotuvės statybos, rašo „Verslo žinios“.

„Hortes" savininkės įmonės „Livonia Partners" teigimu, išties niekada nebuvo priimtas galutinis sprendimas dėl žengimo į Lietuvos rinką.

„Mūsų pagrindinis planas visada buvo pirmiausiai išaugti ir sustiprėti Estijos, po to Latvijos rinkose ir tik po to plėstis Lietuvoje. Kol kas iki labai konkrečių planų Lietuvoje nebuvome priėję. Esame žvalgęsi prieš pora metų, tačiau tuomet neradome sklypų, kurių kainos ir kokybės santykis mus tenkintų. Todėl planai plėstis Lietuvoje lieka ateičiai“, –  dienraščiui komentavo „Livonia Partners" partneris Mindaugas Utkevičius.

„Verslo žinių“ teigimu, įmonės VPH plėtojamame „VNO verslo ir prekybos parke" susijusi bendrovė „Prekybos parko projektai" vertinosi galimybes pastatyti maždaug 13 574 kvadratinių metrų bendro ploto „Hortes“ parduotuvę su šiltnamiais. 

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta