Aukštaitiškas formatas

Ar graži Jums Anykščių miesto eglė?

Dienos anekdotas

Filosofijos paskaita. Dėstytojas aiškina:
– Taigi, remdamiesi žymiausiais filosofais, galime teigti, kad žmogus patiria laimę ne įgijęs norimus dalykus, o jų siekdamas. Būtent tų dalykų siekimo procese…
Staiga pasigirsta kažkokio studento balsas:
– Ponas profesoriau, o ar jūs kada nors bandėte viduryje žiemos, tamsią naktį bėgti prie paskutinio autobuso, kuris jau ruošiasi išvažiuoti iš stotelės?

Komentaras

Taigi:„Metai įsiminė savivaldybės darbuotojų vidutinių mėnesinių darbo užmokesčių augimais: štai mero užmokesti išaugo nuo 2886 eurų iki 3892 eurų, administracijos direktoriaus nuo 2070 eurų iki 2922 eurų, jo pavaduotojo nuo 1568 eurų iki 2499 eurų. Taip pat įsiminė savivaldybės darbuotojų kelionėmis. Štai iš naujausių ekskursijų- tai savivaldybės administracijos direktorės Ligitos Kuliešaitės kelionė į Norvegiją: paklausys koncerto, apsilankys bare, kuriame pažais, susitiks su Norvegijos lietuvių bendruomenėmis ir aptars tolimesnės jų raidos kryptis ir perspektyvas, matyt, rengiasi emigruoti į Norvegiją. Tikiuosi, kad šią pramoginę kelionę, kuri Anykščių savivaldybei jokios naudos neatneša, pati apmoka, o ne Anykščių mokesčių mokėtojai."

Skaityti komentarus (3)
2019-12-16

Per papildomą priėmimą į profesinio mokymo įstaigas pakviesta dar per 1,7 tūkst. stojančiųjų

Šiemet, kaip ir pernai, į profesinio mokymo įstaigas buvo galima stoti ne tik per vasaros-rudens priėmimą. Lapkričio 11 d. – gruodžio 11 d. vykusio papildomo priėmimo į likusias laisvas vietas metu mokymosi sutartis siūloma pasirašyti dar 1733 stojančiųjų, iš jų daugiausiai į paslaugų asmenims, inžinerijos, sveikatos priežiūros. Tai ketvirtadaliu daugiau nei pernai pirmą kartą vykusiame žiemos priėmime, po kurio pakviesti 1424 siekiantys įgyti profesiją.Gruodį pasibaigusio papildomo priėmimo metu į Alantos technologijos ir verslo mokyklą, kurios filialu tapo Anykščių technologijos mokykla, pakviestas 21 stojantysis.

Skaityti daugiau...
2019-12-16

Populiariausi specialistai Anykščiuose nereikalingi

Užimtumo tarnyba paskelbė TOP 10 paklausių profesijų sąrašą, kurį sudarant buvo vertinama specialistų ir kvalifikuotų darbininkų profesijų paklausa 2018 metais  ir šių metų  pirmąjį - trečiąjį ketvirtį. Deja, bet Anykščiams šis "topas" mažai tinkamas.

Skaityti daugiau...
2019-12-16

Aukciono dalyviai buvo dosnūs

Penktadienį Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje vykusiame Kalėdinių meduolių aukcione progimnazijai pavyko surinkti 1 tūkst. 300 Eur.

Skaityti daugiau...
2019-12-16

"Nikė" Lietuvoje užėmė trečiąją vietą (2)

Šeštadienį Druskininkuose vykusiame "Auksinio proto" finale Anykščių komnada "Nikė" užėmė trečiąją vietą. Į finalą pateko 40 geriausių Lietuvos komandų, o iš viso rudens sezono varžybose, vykusiuose daugumoje Lietuvos miestų bei keliuose užsienio meistuose, dalyvavo per 500 komandų.

Skaityti daugiau...
2019-12-16

Išgelbėjo kavarskietę

Gruodžio 13 dieną  Kavarske, J. Tumo-Vaižganto g., ugniagesiai suteikė  pagalbą policijai ir medikams patenkant į butą pirmame aukšte.

Skaityti daugiau...
2019-12-15

20 prenumeratorių gaus knygas (5)

Antradienį, gruodžio 17-ąją, Vidmantas Šmigelskas dovanos savo knygas ,,Kryptis-Rytai“. ,,Anykštos“ žurnalistas knygas su autografais antradienį redakcijoje (Vilniaus g.29, Anykščiai) įteiks 20-čiai skaitytojų, užsisakiusių ,,Anykštą“ ne trumpesniam nei pusės metų laikotarpiui.  

Skaityti daugiau...
2019-12-15

Savaitgalio diskusija: Kuo Jums įsimintini buvo 2019-ieji metai? (31)

Jau beveik suskaičiuotos paskutinės  2019-ųjų metų dienos. Kol į šventinį šurmulį galutinai neįtraukė didžiosios metų šventės, norime paklausti, kuo Jums įsimintinas buvo šiais metais Anykščių rajono gyvenimas.
Pasidalinkite savo mintimis, kas Jums šiemet labiausiai įsiminė politikos, socialinio gyvenimo, kultūros ir kitose srityse, ką pavadintumėte 2019-ųjų metų įvykiu, kokios asmenybės ryškiausiai spindėjo po dangum Anykščių.
Jūsų komenatrus išspausdinsime antradienio laikraščio "Anykšta" puslapiuose.

Skaityti daugiau...
2019-12-15

Šalin rankas nuo Alvydo Gervinsko! (62)

Laukiau, kada turėsiu parašyti šitas ,,Rieves“. Žinojau, kad jas reikės rašyti. Žinojau, kad kai dabartinė rajono valdžia nuspręs suėsti Alvydą Gervinską, man skaudės asmeniškai. Taip pat žinojau, kad anksčiau ar vėliau toks sprendimas bus priimtas.

Skaityti daugiau...
2019-12-15

„Regitros“ patarimai planuojantiems pirkti transporto priemonę iš užsienio

Galvojate apie kalėdines dovanas savo artimiesiems ir Jūsų galimų dovanų sąraše yra transporto priemonė, pavyzdžiui, motoroleris ar keturratis? „Regitra“ primena, kad jei planuojate pirkti iš užsienio, būtina žinoti keletą dalykų, jog galėtumėte sklandžiai įregistruoti įsigytą transporto priemonę. Atidesni turėtų būti perkantys iš trečiųjų šalių.

Skaityti daugiau...
2019-12-15

Vienintelė atvira miesto jaunimo erdvė liko be darbuotojo (4)

Anykščių L. ir S.Didžiulių viešosios bibliotekos rūsyje veikianti jaunimo savairaiškai ir laisvalaikiui skirta erdvė "Idėjų LABAS" jau beveik pusantro mėnesio neturi darbuotojo.

Skaityti daugiau...