Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)
Dangira Rakštytė – Pipirienė, UAB „Romuvos parke“ išdirbusi tris mėnesius, išėjo iš darbo po to, kai vadovas atsisakė toliau mokėti oficialų atlyginimą.
UAB „Romuvos parkas“(Žaliosios kaimas) restorano ir viešbučio vadybininke dirbusi Dangira Rakštytė – Pipirienė atlyginimus darbuotojams ir sau mokėjo „vokeliuose“. Buhalteriškai neapskaityti pinigai buvo surenkami už banketus ir palapinių bei automobilių statymą. Už nelegalių atlyginimų mokėjimą 76 metų „Romuvos parko“ direktoriui Joseph Augustine Gracevicz teismas skyrė 10 tūkst.Lt baudą.

Operatyvaus tyrimo duomenimis, UAB „Romuvos parkas“ darbuotojams nelegalus atlyginimas mokėtas nuo 2003 iki 2006 metų. Per tą laiką išmokėta per 19 tūkst.Lt neapskaityto darbo užmokesčio: D. Rakštytei – Pipirienei – 3767 Lt, Danutei Mikuckienei – 5992 Lt, Audriui Mikuckiui – 9249 Lt. Atlyginimus šiems darbuotojams mokėjo  Kristina Kirdeikytė bei Liongina Toločkienė.

D. Rakštytė – Pipirienė prisipažino atlyginimus vokeliuose išmokėjusi šiems darbuotojams: Kristinai Kirdeikytei -400 Lt, Daliai Gavrilovienei – 100 Lt, Jolantai Indriūnienei – 200 Lt, Zitai Valančiūnienei – 150 Lt, Vytautui Kazlauskui – 700 Lt...

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta