Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)
Troškūnų seniūnė Janė Dilienė apie savo darbą kooperatyve „Juosta“: „Nė vieno valdiško lito aš nepaėmiau“
Trečiadienį Panevėžio apygardos teisme tęsėsi baudžiamosios bylos, kurioje Troškūnų seniūnė Janė Dilienė kaltinama sukčiavimu ir turto iššvaistymo tuomet, kai ji buvo žemės ūkio kooperatyvo „Juosta“ pirmininkė

Be J. Dilienės kaltinimai yra pareikšti jos vyrui, buvusiam „Juostos“ darbuotojui Aldui Diliui (dėl turto pasisavinimo) ir buvusiai buhalterei Angelei Aninkevičienei (dokumentų klastojimas).

Duodama parodymus teismui (beje, baudžiamąją bylą nagrinėja buvusi Anykščių teismo pirmininkė Bronė Vidzėnienė), Troškūnų seniūnė savo kaltę pripažino tik tiek, kad ji visiškai pasitikėjo savo buhaltere ir nežiūrėjo, ant kokių dokumentų pasirašo. „Aš iš nieko jokios naudos neturėjau, o viską dariau, kad tik gyvuotų bendrovė“, - proceso dalyviams savo nekaltumą dėstė J. Dilienė.

Anykščių vyr. prokuroro Ričardo Juozainio duomenimis, kitas posėdis numatytas ateinantį pirmadienį. „Aš iki tol turiu paruošti kaltinamąją kalbą“, - apie tai, kad baudžiamosios bylos nagrinėjimas artimiausiu metu gali būti užbaigtas, „Anykštai“ sakė R. Juozainis.

Kaltinamųjų advokatai teigia, kad teismas greičiausiai paskelbs išteisinamą nuosprendį, nes ekspertams nepavyko įrodyti, jog „Juostoje“ buvo klastojami dokumentai ir išrašomos fiktyvios sąskaitos faktūros neįsigytiems daiktams. „Kadangi ant pateiktų dokumentų yra visi reikiami rekvizitai, todėl negalima įrodyti, kad jie fiktyvūs. Buvęs pinigų trūkumas minėtais dokumentais padengtas išrašant kasos pajamų ir išlaidų orderius už neva įsigytas materialines vertybes“, - teisme kalbėjo dokumentinę reviziją ŽŪK „Juosta“ atlikusi specialistė.

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta