Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Skaityti komentarus (3)
Per dvejus metus nesuskubusieji pasikeisti senųjų neįgalumo pažymėjimų jų teikiamomis lengvatomis galės naudotis ir po liepos 1-osios. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, matydama, jog neįgalieji, baimindamiesi vos už poros savaičių netekti lengvatų, užplūdo Socialinės paramos skyrius, nusprendė jų dar neatimti bent iki sausio 1-osios.

Atsižvelgusi, jog pastaruoju metu ypač padaugėjo besikeičiančiųjų senuosius invalidumo į neįgaliojo pažymėjimus, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kreipėsi į Sveikatos apsaugos, Susisiekimo ministerijas, Valstybinę ligonių kasą, bendrovę „Lietuvos geležinkeliai“ ir kitas institucijas prašydama teikti lengvatas neįgaliesiems, pateikusiems ne tik naujus, bet ir senus pažymėjimus.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta