Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

Du policininkai važiuoja patruliuoti, vairuotojas antram sako:
- Išlįsk pro langą ir pažiūrėk, ar švyturėliai veikia.
Šis išlenda ir sako:
- Veikia... neveikia... veikia... neveikia...

Komentaras

Aš:„Siūlau rengti lenktynės nuo senųjų kapinių iki naujųjų. Kryptis priklauso nuo pasirinkimo, kur nori būti palaidotas."

Komentuoti
Vyriausybės atstovas Panevėžio apskrityje Leonas Alesionka sako, kad jau ketverius metusieškodamas patalpų  laksto kaip šuva.
Vyriausybės atstovas Panevėžio apskrityje Leonas Alesionka dabar nusitaikė į prekeivius dėvėtais drabužiais ir vartotojų teisių gynėjus. Kone ketverius metus didesnių patalpų savo institucijai Panevėžyje nesurandantis valdininkas Vyriausybės atstovo Panevėžio apskrityje tarnybai nusižiūrėjo Statistikos departamento Respublikos gatvėje pirmą aukštą. Vyriausybės atstovas Panevėžio apskrityje Leonas Alesionka dabar nusitaikė į prekeivius dėvėtais drabužiais ir vartotojų teisių gynėjus. Kone ketverius metus didesnių patalpų savo institucijai Panevėžyje nesurandantis valdininkas Vyriausybės atstovo Panevėžio apskrityje tarnybai nusižiūrėjo Statistikos departamento Respublikos gatvėje pirmą aukštą. Jei ir šį kartą nepavyks persikraustyti į erdvesnius kabinetus, L.Alesionka tvirtina daugiau po miestą nebelakstysiąs kaip šuva ir patalpų paieškas užkraus ant Vyriausybės pečių.

Iš Statistikos departamento patalpas Respublikos g. 62 pirmame aukšte nuomojantys Vartotojų teisių apsaugos tarnybos Panevėžio skyrius bei drabužių išparduotuvė pateko į L.Alesionkos akiratį. Ketvirtame pastato aukšte įsikūręs Vyriausybės atstovas įsitikinęs, jog greta valstybinių institucijų parduotuvei – ne vieta, o į jos užimamus du kambarėlius galėtų persikelti vartotojų teisių gynėjai, užleidę savo patalpas jam.
Tokį savo sprendimą valdininkas grindžia tuo, jog Vyriausybės atstovo institucija yra svarbesnė.
„Nemanau, kad Vartotojų teisių tarnybos viena Panevėžyje sėdinti darbuotoja yra svarbesnė institucija nei Vyriausybės atstovo. Ji gali keltis į kitas patalpas, kur dėvėtų drabužių parduotuvė, o man tiktų likęs visas pirmas aukštas“, – įsitikinęs L.Alesionka.

Vyriausybės atstovas teigė, jog jo institucija šiuo metu glaudžiasi 85 kv.m patalpose, nors mažiausiai jam reiktų bent apie 150 kvadratinių metrų. Anot jo, ketvirtame aukšte jo institucija neišsitenka.

„Tą, ką pernai padirbome per pusmetį, šiemet padarėme per ketvirtį. Darbų apimtys didėja, o naujų žmonių įdarbinti fiziškai negalime – negi aš žmogų sandėly pasodinsiu?“ – pabrėžė valdininkas.

Dėl nusižiūrėtojo pirmo aukšto Vyriausybės atstovas jau kreipėsi į Statistikos departamentą bei Vyriausybės kanclerį. Į atkakliausio patalpų ieškotojo titulą jau galintis pretenduoti L.Alesionka neslepia prarandąs kantrybę, o jei ir šį kartą nepavyks švęsti įkurtuvių, spausiantis ir pačią Vyriausybę.

„Dabar laukiu atsakymo. Jei mano siūlymas nebus patvirtintas, spjaunu ir parašau Vyriausybei, kad toliau tegul pati suka galvą. Aš jau ketverius metus lakstau kaip šuva“, – pareiškė L.Alesionka Panevėžio dienraščiui  "Sekundė".

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta